Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszteres kismamák, van...

3. trimeszteres kismamák, van valami bevált módszeretek a pihentető alváshoz? 29 hetes km

Figyelt kérdés

vettem puhább,vékony matracot a kemény ágyamra,szopipárnát,egy vékony plédet a lepedőre terítek,mert a baba jobban szereti ha melegebb van...

citromfű teát iszom a nyugodtabb alvásért...

és így túléljük az éjszakát 3 pisiléssel,és 4 átfordulásos ébredéssel :)

van még valami ötletetek,mivel lehetne még kellemesebbé tenni az alvást?


2010. nov. 3. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de semmi. Szerintem ennél kellemesebb nem is lehetne a 3. trimeszterben. (:
2010. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi,akkor a cél,hogy fenntartsuk ezt az állapotot :)

sajnos,ha több stressz ér,vagy kimarad a tea,azért mi is nyüglődünk...

2010. nov. 3. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Sedatif PC homeós tablettát ajánlottak nekem a kórházban.

[link]

2010. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Hát, 28 hetesen ugyan ilyen éjszakákkal dicsekedhetem... Én már beletörődtem, és várom a végét. :)
2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és már hozzászoktam,hogy szinte ébren alszom :)Én csak 1x megyek ki pisilni de félóránként forgolódok az ágyban egyik oldalamról a másikra.
2010. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!