Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek közeledik a nagy nap? Vagy esetleg érzi, hogy közeledik? Hányadik baba lesz? Nem név?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és van egy olyan érzésem, hogy még a hónapban megérkezik a kicsi, akár a jövő héten. Persze nem bánom, mert már kíváncsi vagyok a csöppségre nagyon is :D

2013. márc. 11. 09:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szép nevet választottatok. Nálunk Balázs, ha fiú, és Vivien Norina, ha lány :D
2013. márc. 11. 11:06
 12/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


én 39 hetes vagyok és szombatra vagyok kiírva :) de jobban örülnék,ha 18-án születne.A dokim elment szabira és aznap már dolgozik.Második baba,kisfiú és Kolos lesz a neve:)

Nekem is vannak jóslóim.A nyákdugóm még megvan,viszont sok folyásom van.Sajnos elkapott a hasmenés is.Az elsővel ilyen nem volt.Itt olvastam h szülés előtt öntisztul igy a szervezet.Bár jobb lenne ha abbahagyná.

2013. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Halihó csajszik,habár én most a 34-35 hetemben járok de erre rájön a +2 hét aminek az uh méri szóval nem várom hogy 1 hónapon belül megszülessen de azért a mi időnk is vészesen közeledik ám:))ami annyiból kicsit aggaszt hogy még semmit nem vettünk neki mert apjuk csak a héten jön haza és most tudunk bevásárolni...az előző terhességemnél két babának adtam életet akik összesen 7 kilót nyomtak születésükkor tuti a hugi sem lesz pöttöm:)amúgy nekem is nagyon sokszor volt anno úgy hogy na most fogok szülni,hisz a 35.héttől már bent feküdtem a tökikéimmel de ők bizony nem akartak jönni hanem nekik jönni kellett a nagyságuk miatt így kérdező lehet hogy érzed de még rá is húzhatsz:)))ami biztos hogy ti már a biztosban jártok mert a 37.héttől baj nem lehet,majd írj ha kibújik a lakód!!!:))
2013. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs baj, de megéreztem azt is, hogy most már csak C1000 a méhszájam, és a megérzéseim mindig bejöttek, és most úgy érzem akkor fog jönni, amikor egyedül leszek itthon :D Persze nem gond, mert érdekes, nem félek, sőt várom még a rendes fájásokat is... :)
2013. márc. 11. 16:32
 15/19 anonim ***** válasza:

38. hétben vagyok . Most 3kg os a babám .Kislány lessz és Csenge :)

Ma mintha minden konnyebb lenne ,ki is irtam egy kérdést ezel kapcsolatba :) csak ugy pattogok .Én nagyon remenykedek benne ,hogy még a héten megszuletik .

Amugy a 2. baba ,mar van egy 1és fél éves lányom- Bianka ,aki egy kistunder .Remélem a picurko is hasonloan nyugodt baba lessz :D

Elso császár volt ,most ha nemlessz semmi gond szulhetek rendessen .Mind1 ,mindkettotol ugyanugy félek mintha eloszor mennék :D

2013. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Már én is 38 hetes vagyok, csak nem akartam újra kiíri a kérdést. Gratulálok Csengéhez, szép neve van nagyon :D És hol fogsz szülni?
2013. márc. 18. 11:15
 17/19 anonim ***** válasza:

Én Szlovákiába lakok ,Ujvárba fogok szulni.

Holnap megyek orvoshoz ,remélem mond valami biztatot :)

2013. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csütörtökre vagyok kiírva. Jelenleg nem úgy tűnik, hogy bármi történne velünk a közeljövőben, pedig nyilván fog, vagy így, vagy úgy. :)

Mindenesetre nagyon izgulunk, félek is azért..

Első baba, kislány, Szofi lesz a neve.

Én is azt gondoltam egy hónapja is még, hogy hamarabb fog érkezni, 36. héten is azt saccolták vizsgálatkor, hogy 38. héten lehet, hogy megszületik. Hát nem.. :)

2013. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok! írjatok,ha meg van a babóca! mi csütörtökön a 39. hétbe lépünk,de túl sok jel nem utal arra,hogy ki akarna bújni a lurkó, pedig már megbolondulok a kíváncsiságtól, no meg sajnos egyre kényelmetlenebb is, egész nap szinte csak feszíti magát :S

büszkélkedjetek majd! :)

2013. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!