Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek közeledik a nagy nap? Vagy esetleg érzi, hogy közeledik? Hányadik baba lesz? Nem név?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és van egy olyan érzésem, hogy még a hónapban megérkezik a kicsi, akár a jövő héten. Persze nem bánom, mert már kíváncsi vagyok a csöppségre nagyon is :D

2013. márc. 11. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
aranyos ez a kérdés:) én friss kismama vagyok, csak könnyű szülést akartam kívánni!:)
2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szia! én is 37 hetes vagyok, tegnap előtt keményedtem, tegnap már fájásféléim is voltak egy órán át, de sajna elmúltak. reggel a 4.db nyákdugó is elment, hát nagyon reménykedem! de ki tudja, még az is lehet, h. túlhordom. 28-ára vagyok kiírva, de jól hangzana a 2013.03.13. ;)
2013. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Több darabba is kieshet a nyákdugó? Ez meglepett... Nekem is voltak fájásaim, főleg estefelé, és már azt hittem menni kell, de csak jóslók voltak, mert elmúltak...
2013. márc. 11. 10:15
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ilyen ujjpercnyi kocsonyás cucc. csak erre tudok következtetni. de első baba lesz, lehet, h. benézek valamit!
2013. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba lesz, de még az enyhe ritka folyáson kívül semmi nem volt. Meg hát ugye a jóslók. Remélem olyan kiváncsi lesz, mint én voltam, és hamarabb jön :D Te hol fogsz szülni? És mi a neme a csöppségnek? :D
2013. márc. 11. 10:22
 6/19 anonim ***** válasza:
miskolcon szülök majd, kislány lesz, Flóra baba :) nektek?
2013. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A Szent Imrében szülök, de nálunk még kérdőjel, mert egyrészt nem mondták, és amikor egyszer éppen rákérdeztem, szégyenlősködött a drágám :D
2013. márc. 11. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor jó nagy lesz a meglepi! :) mondjuk én a helyedben már becsavarodtam volna :)
2013. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem, de viszont a környezetünk az igencsak be van csavarodva tőle, őket jobban eszi a kíváncsiság, mint minket. 4D-re sem mentünk el végül, mert már túl nagy lett :D Már most is tuti van olyan 3 kg körül :D
2013. márc. 11. 10:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Flóra baba már a 35.héten 3 kg volt :) többek között ezért is reménykedem a mihamarabbi szülésben :)
2013. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!