Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hosszab utra utazok a...

Ha hosszab utra utazok a szervezetem nem igazán birja, és erre gyógyszert szoktam bevenni, mivel terhes vagyok nemtudom, hogy szedhetek e ilyen gyógyszert? Nemsokára utazok!

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a B6-ot, sokat segít, de nem gyógyszer, csak vitamin és a babának csak jót tesz. Nekem bevált, mondjuk én minden nagyobb utazás előtt ezt használom, mert én is nehezen bírom pl. a buszt, vagy ha hátul ülök a kocsiban.
2008. jún. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom milyen gyógyszerre gondoltál, de én a daedalont ismerem. Egyszer arra azt mondták, hogy terhesség alatt nem szabad szedni. De mondjuk azt nem tudom, hogy egy szem is árthat-e.

26 hetes kismama

2008. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a teratológiai tanácsadót,itt megmondják,hogy milyen gyógyszer szedhető terhesen! 0613632229
2008. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!