Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem hogy mennyi idő...

A kérdésem hogy mennyi idő alatt tisztul ki a szervezetem a fogamzásgátló szedésének abbahagyása után? Yadine nevezetű gyógyszert szedtem majd 5 évig.2 hónapja hagytam abba mert a párommal babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:11
 1/3 eszo ***** válasza:

szerintem már kiürült..ezek a mai bogyók már nem tartalmaznak olyan dózisú hormnonokat..ezért is van az, hogy ha elfelejtessz egyet bevenni, vagy hánysz..stb, már "elmehet" a hatása,és teherbe eshetsz mellete is..


szerintem már elkezdhettek élesben próbálkozni, de ha az megnyugtat akkor beszélj egy nőgyogyival is!

sok sikert! mielőbbi pocaklakót! :-)

2010. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
3 hónap kell, míg kitisztul a szervezetből. Nekem mindkét gyerekvállalás előtt ezt mondta a nőgyógyászom.
2010. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan kiürül, szinte azonnal. Az már más kérdés, mikorra "tér észhez" a hormonháztartásod. Az én dokim is 3 hónap szünetet javasolt. Azt mondta, tegyem le a tabit és kezdjek helyette terhesvitamint szedni, annak is kb. 3 hónap kell, hogy feltöltődjön a szervezeted. Ezután lehet próbálkozni.

Mi 6 hónapnál járunk, de még mindig nem állt helyre a ciklusom (6 év Jadine és Belara).

Van akinek egyből helyreáll és sikerül is.

2010. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!