Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs semmilyen terhessé...

Miért nincs semmilyen terhességi tünetem? Baj?

Figyelt kérdés
9 napja késik a menstruációm, a teszt + lett és hüvelyi UH-on is látszott már valami, viszont semmit sem érzek. Vagyis csak annyi volt, hogy kb. egy hete jó pár napig fájt a fejem.
2009. szept. 12. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A klasszikus terhességi tünetek (de nem mindenkinél!) általában a 7-8. héten szoktak kezdődni, nem pedig a mensi elmaradása után 9 nappal. :) Nem kell aggódnod, ez normális ,hogy most még semmi sincs. Nekem sem volt, csak a 8. héttől kezdődött mellfeszüléssel.
2009. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 fiam van, egyiknél sem voltam rosszul egyszer sem.

Ált, ha a 6-7. héten még nem vagy rosszul, utána sem leszel, megúszod te is!

2009. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én még csak most léptem a 6. hétbe. Első terhességem és azt hittem, hogy a tünetek rögtön és nagy intenzitással jönnek majd.
2009. szept. 12. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyáltalán nem lesznek tüneteid. Ez semmiképpen nem baj, sőt inkább jó. Nekem sem voltak egyáltalán tüneteim és egy egészséges kisfiam született. Szóval a tünetek hiánya semmilyen bajra nem utal, emiatt ne aggódj. Inkább élvezd a babavárást!
2009. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a fáradtságon kívül (ami a 8. héten kezdődött, egyáltalán nem voltak az elején tüneteim, tehát hányinger, mellfeszülés, stb. sem). Örülj neki, és sok boldogságot!
2009. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem most minden nagyon új és egyben csoda is két év sikertelen próbálkozás után!
2009. szept. 12. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A 37.hétben járok, semmi bajom nem volt a mellfeszülésen kívül, az a 7.héten kezdődött és a 13-14. hétig tartott. Most is csak a gerincem fáj néha, de kibírható. Ismerek két olyan hölgyet, akiknél viszont a 12.hét után jött a rosszullét és kitartott a terhesség végéig, bár ez nagyon ritka eset, de van ilyen is.

Csak pozitívan! Boldog babavárást!!! :)

2009. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy elkerülnek a tünetek. Bár a fejfájás is az (a megnövekedett hormonszint miatt van).

Én 7 hetesen vettem észre, hogy baba jön, jobban mondva az anyám nyaggatott, hogy vegyek már egy tesztet. Mondjuk nekem alapból össze-vissza volt a menszim, néha ki-kimaradt 1-2 hónap (a dokik szerint nem is lehet természetes úton teherbe esnem).

Szóval most 14 heteske a babám, és az égvilágon semmi tünetem nem volt.

Gratula a babához.

2009. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!