Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek egyáltalán...

Van olyan, akinek egyáltalán nem volt semmilyen terhességi tünete?

Figyelt kérdés

Két nap múlva kellene megjönnie. Középidőben többször együtt voltunk a párommal és mivel fél év múlva terveztük nekiállni a babának, már nem szedem a gyógyszert. Egy kicsit rosszul sült el a megszakításos védekezés. Nem gond ha jön, de még várni akartunk! Semmi tünetem nincs, sem cicifájdalom, sem hányinger, max. egy picit fáradékonyabb vagyok kb. 2 napja. Viszont ilyenkor már szoktam érezni egy-két mensis tünetet. Cicifeszülés, petefészek fájdalom, néha derékfájdalom. De most semmi! A cicifájdalom viszont, ahogy hallom szinte minden kismamánál meg volt.

Elvileg nincs baba ugye?


2011. jan. 10. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem erre a válaszra vársz, de nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt a mensi kimaradásán kívül. A 6. hét után kezdődött a cicifájdalom és a pici szurkálódások a pocakomban.

Egy 10-es érzékenységű tesztel ha ma tesztelsz akkor lehet hogy már látnál két csíkot ha terhes vagy. De ha nem jön meg néhány nap múlva sem meg akkor csinálj egy tesztet és kiderül a dolog.

2011. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Pont azt akartam írni, mint az előttem szóló, hogy nekem sem volt semmilyen tünetem, nekem is 6. hét körül kezdődtek, úgyhogy ha nem érzel semmit, nem jelenti feltétlen, hogy nincs baba. Ha nem jön meg, vegyél tesztet, csináld meg, és meg is tudod.
2011. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De, pont ilyen válaszokat vártam!:)

Hát azért még kivárom a teszttel,hogy egyáltalán késik-e! Nem is jutott eddig eszembe (viszonylag gyorsan reagáltunk a "baleset" után), csak azt tűnt fel,hogy ilyenkor már azért érzem a mensim így vagy úgy, de most egyáltalán semmi. Hiába nyomkodom a cicim, még akkor sem!

2011. jan. 10. 13:14
 4/13 anonim válasza:
Én sem éreztem semmi változást sőt nekem rendesen meg is jött és már 3 hónapos voltam amikor kimaradt és akkor csináltam tesztet és hát pozitív lett...
2011. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hú, az nem semmi! Neked is köszi!

Az a gond,hogy nekem fel sem tűnne, ha megjönne, hogy mondjuk kevesebb, mert alapjáraton kb. 3 napig mensizek és nem is szokott sok lenni!:)

Na mindegy, már arra is gondoltam,hogy lehet,hogy elszámoltam magam a mensimmel és azért nem érzek semmit, mert később kellene megjönnie.

Azért még várhatna egy kicsit, mert eddig is a GYED-em miatt vártunk vele. Már csak kb. 5-6 hónap kellene,hogy nomrális GYED-em legyen!

2011. jan. 10. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen válaszokat vártál, akkor te szeretnél babát???

Az utolsó kérdés erősen azt sugallja, hogy nem akarsz még terhes lenni.

2011. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnék már, csak úgy vagyok vele, ha már egy évet kibírtunk (azóta szeretnénk kb), akkor már ezt a 5-6 hónapot ki "kellene" bírnunk a GYED miatt. Mert sajnos nem mindegy,hogy teszem fel 40 ezret kapok vagy 90-et!
2011. jan. 10. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
aha, értem. Azért sok sikert kívánok a babához. Most vagy majd később. :-)
2011. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát pár nap múlva kiderül, hogy mi van!:)

2011. jan. 10. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt ,ha nem marad ki a mensim észre sem veszem.
2011. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!