Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 23-dik napom a...

Ma van a 23-dik napom a menzesz elso napjatol szamolva, reggel csinaltam terhessegi tesztet de negativ lett sajnos. Mit jelen az ha mar harom napja nincsen semmilyen folyasom?

Figyelt kérdés
Mennyire kell sotetebnek lennie a mellbimbonak?Nekem nemfaj meg ha megnyomom akkorsem,akkoris lehetek terhes?Ma mar hasmenesem volt,es eleg sokat pisilek.Viszont sokat is iszok.Mit figyeljek magamon?
2008. aug. 6. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nagyon korán teszteltél! Mikorra nem várod? Amíg nem jön meg, van remény!
2008. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen előjeleim,(főleg a hasmenés, vagy hígabb széklet) mensi kezdetét jelzik.DE persze lehet a terhességé is. Ne figyelj semmit magadon...úgy gyorsabban telnek a napok. És tesztelj a 30.napon...Szorítok neked!
2008. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább próbáld elterelni a gondolataidat, bár tudom, h nagyon nehéz kivárni az "utolsó napokat" menzes előtt.Nekem a clearblue a nem várt menses első napja előtti 4. napon mutatta ki először,h terhes vagyok,de nagyon-nagyon-nagyon halványan.még várj egy picit szerintem, és remélem sikerült!
2008. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót kérdezném hogy mennyi idő után mutatta ki a teszt a halvány csíkot és hajszálvékony volt?ű


Kedves kérdező! Az esély megvan hogy babás legyél. Nekem volt már egy terhességem és pont az volt az egyik jel hogy semmilyen folyásom nem volt, pedig nekem szokott lenni menzi előtt. De ne figyelj semmit mert abba bele lehet őrülni (most miért fáj, most miért nem...???) szóval szerintem várd ki a nem várt napját és tesztelj valami érzékennyel. Már én is nagyon türelmetlen vagyok nekem még 2 napom van... Nagyon szorítok Neked és remélem babásak vagyunk!!!

Puszi

2008. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!Én vagyok az utolsó válaszoló.Nekem 28-29 naponta jött meg a menzim és 29 nap-4 napra mutatta ki a teszt először, nagyon halványan.
2008. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!