Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a MÀV kòrházban...

Ha a MÀV kòrházban fogok szűlni, kérhetek császármetszést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahol sem lehet kérni, az orvos akkor végzi el, ha indokolt!
2013. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, kérni nem kérhetsz.


De már megbocsáss, miért akarsz császárral szülni. Én sajna biztosan azzal fogok, mert harmadik babám lesz, és két császárom már volt, de mit nem adnék, ha sima szülésem lehetne:(

2013. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak tudnám ez mért van így.tb fizető ember vagyok és nem mondhatom meg hogy mi legyen a testemmel?
2013. márc. 5. 10:23
 4/12 A kérdező kommentje:
sima szülésnél nagyobb a kockázat
2013. márc. 5. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen a sima szülésnek tényleg nagyobb a kockázata mint egy hasi műtétnek..... :S egyébként sima szülés után kb 1 órára rá már akár szaladhatnál is,de császár után nem fogsz!!! Egyébként ha annyira műtétet akarsz beszélj az orvossal mert ő fog dönteni!!

Én simán szültem 2szer és rossz volt nézni azt akik császárosak voltak és ott "haldokoltak" a másodikat gátvédelemmel szültem és 1 óra múlva úgy jöttem mentem ücsörögtem,hogy senki nem mondta volna meg,hogy 1 órája még a szülőszobán voltam.

2013. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha egészségügyileg indokolt, akkor kérhetsz császárt, de ezt mindenképpen beszéld meg az orvosoddal.

ha hüvelyi szülésnek nagyobb a kockázata, akkor valószinűleg programozott császár lesz, amit ált a 39. héten végez el az orvos.

a véres szájú bezzeganyáknak innen üzenem, hogy az is SZÜLÉS, ÉS HOGY NEM SZÉGYEN!!!

2013. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima szülés egy természetes folyamat, a császármetszés pedig egy hasi műtét. A baba a hüvelyen történő áthaladáskor találkozik olyan baktériumokkal, amelyek jótékony hatással vannak az immunrendszerére. Valamint számára is szükség van a szülés folyamán megélt "átmenetre", nem pedig arra, hogy "kikapják" a hasadból. Nincs számára átmenet a meleg belső élet, és a kinti hideg világ között. Szerintem a legjobbat akarod Te is a babádnak. Ha az orvosok nem látnak kockázatot, a baba számára ez a legjobb. Ezért nem dönthetsz ebben. Egyébként úgy tudom, hogy ha egy pszihológus mondja azt, hogy Te abnormális módon rettegsz a szüléstől vagy a fájdalomtól, akkor csinálnak császárt. Vagy pedig mélyen a zsebedbe nyúlsz...
2013. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Császár után 1 nappal már semmi bajom nem volt, miután kivették a katétert, meg a draint mindent meg tudtam csinálni. Sima szülés után 2 hétig ülni se tudtam, több hónapig fájt a gátmetszés. Én inkább úgy hallottam ismerősöktől, meg innen is, és a saját tapasztalatom is az, hogy császár után sokkal könnyebb a felépülés. Persze ha orvosilag nem indokolt, ne vágjanak fel senkit.
2013. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a nem orvosilag indokolt császármetszés lehetőségeit írtam le. Az orvosilag indokolt eset az más, ott nincs mese. (előző voltam. )
2013. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Természetesen kérhetsz. Megfelelő orvossal és egy megfelelő vastagságú borítékkal.

Pénzért mindent lehet.

2013. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!