Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom már érezni a...

Mikor fogom már érezni a babám mozgását?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem a 19. hetemet, de még nem érzek semmi mocorgást, bár én egyfolytában a buborékozást és a 'pillangók a pocakban' érzést várom..

Lehet, hogy már régóta van valami, csak én nem veszem észre?

Mire figyeljek, kérlek segítsetek!



2008. jún. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos,hogy van különben hassonlo érzések mint mikor a belek mozognak de valamikor lehet érezni enyhén pici rugásokat.sok sikert a babához!
2008. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Evés után feküdj a hátadra, és koncentrálj. Ne feltétlenül ezt a buborékolást várd, én sem azt éreztem. Inkább bélmozgásnak hittem, de kicsit más. Olyan volt, mintha belülről simogatna valaki. Most meg már egyre erősebb. Ha többször megteszed, hogy odafigyelsz, egy idő után tudni fogod, hogy Ő az! Sok sikert!
2008. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, boldog babavárást nektek!
2008. jún. 8. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Pihenj le! Főleg az esti órákban könnyebb érezni a baba mocorgását.Milyen érzés? Kiss surranás, simogatás. De lehet olyan érzés is, mintha a szived lüktetne a hasad valamelyik részén. Valószínű az is, hogy pontosan 20 hetesen fogod érezni.Fontos! Ha új érzésed van pocakodban, írd fel a dátumot. Ha ezek után minden este érzel hasonlót, az volt a bizonyos megmozdulás napja.
2008. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!