Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hét környékén kezdik...

Hányadik hét környékén kezdik érezni az apák is a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 19 hetes. Már nagyon régen (2 hónapja is van), hogy érzek valami mocorgás félét, aztán a 16. héttől egyértelműek ezek a mocorgások. Viszont egyelőre kívülről semmit nem érezni. Vajon mikor fogja már a párom is átélni ezt az érzést?
2011. jún. 24. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Első babámnál már 14 . héttől éreztem én mozgást, apuka csak a 21.héten érezte,de az még nagyon kis sejtelmes volt csak. Utána már kb. a 25.héttől kívülről látni is lehetett, de olyan cseles volt, h ha apa rárakta a hasamra a kezét rögtön abbahagyta a mozgást. Így ő inkább csak látta, mint érezte.
2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 18. héten éreztem először, amikor már biztos voltam benne, és apa is már két nappal később érezte :)
2011. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20. héten már olyan erősen mozgott, hogy a párom is érezte és látta is, ahogy rugdossa a hasam :)
2011. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jóóó, akkor már hamarosan megoszthatom ezt az élményt vele! :) Mondjuk nálunk türelemjáték lesz, mert a kisfiam úgy mocorog, hogy rúg egyet, aztán percekig nem, aztán megint egyet és vagy 10 percig megint semmi... :D Mire majd szólnék az apjának, szerintem mindig abba fogja hagyni. :DDDD
2011. jún. 24. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt h mindig abbahagyta mire ő is odarakta a kezét, de most már tudja, hogy ő az apa és neki is szabad mozogni :))
2011. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16hetesen kezdett erősen mozogni,20ik héten már apa is érezte,és látszódott is!
2011. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22 héten érezte már apa is
2011. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 hetesen érezte először, pont amikor már lehetett látni is a mozgását :)
2011. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18.,a párom a 20.héten érezte.
2011. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont ma tortent ez meg.:))))

Ma toltottem a 24. hetet es mar kb. 2 hete ugy rug, hogy kivulrol is latni, pedig nagy a haj a hasamon. Amikor apa ratette a kezet a hasamra, akkor nem rugott. Ma ugy latszik jo kedveben van a kiscsajom, mert vagy haromszor is belerugott az apja kezebe. Meg elkezdtem simogatni a hasam a rugas pontjan es kaptam meg tobb rugast. Ilyen meg nem volt, talan tulsagosan kozel mereszkedett a "felszinhez" es erezhette, hogy simogatom.

2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!