Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik komplikációmentes...

Létezik komplikációmentes terhesség?

Figyelt kérdés
Úgy értem van valaki akinek nem adódott semmi gond, nem volt sem barnázás, sem vérezgetés, se méhszájseb, se vérömleny, se görcsök, vérszegénység, se terhességi cukorbetegség, se méhlepény idő előtti öregedése, stb...?
2009. szept. 11. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! 37.hétben járok, semmi komoly bajom nem volt eddig. Most is a gerincem fáj néha, ha nem jó a tartásom. Voltunk uh-n a héten, a méhlepény még csak másod fokban érett, a ctg szerint sem fogok még min. 1 hétig szülni.

A véreredményeim a legjobbak voltak végig, a cukromat négyszer nézték, azzal sincs gond, a vérnyomásom pedig állandó 120/80. Az aszisztensnő meg is jegyezte, hogy milyen fitt vagyok, amikor felpattantam ctg után az ágyról.

2009. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy biztosan közrejátszhat az, hogy ti kiegyensúlyozottak voltatok érzelmileg és anyagilag is - talán, csak spekulatív...én végigszomorkodtam az egészet és szinte az összes leletemre veszélyeztetett terhes-t írtak, de a baba jól van, nemrég láttam uh.-n, az a fontos és nagyon várom a szülést.
2009. szept. 12. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!