Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik komplikációmentes...

Létezik komplikációmentes terhesség?

Figyelt kérdés
Úgy értem van valaki akinek nem adódott semmi gond, nem volt sem barnázás, sem vérezgetés, se méhszájseb, se vérömleny, se görcsök, vérszegénység, se terhességi cukorbetegség, se méhlepény idő előtti öregedése, stb...?
2009. szept. 11. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl nekem semmi ilyenem nem volt.

Sőt 2x nem volt. :)

2009. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és rosszul sem voltem egyszer sem.(szédülés, hányás)
2009. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két gyerekem van és egyiknél sem volt semilyen problémán terhesség alatt. (hála isten) :-)
2009. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az én terhességem is mintaterhesség volt.

Persze hogy létezik, csak pozitívan ! :-)

2009. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére eddig nekem sem adódott semmi gond. Most a 36. hétben járunk.
2009. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt semmi gond, sőt könnyen is szültem, időben, átlagos méretű babát. Persze ehhez kell a rendszeres ellenőrzés (orvos, védőnő) és hogy odafigyelj magadra (ne zabálj, kerüld a sós és fűszeres ételeket, pihenj eleget). pl. én elég sokat mozogtam végig (úszás, kismamatorna, séta), nem stresszeltem. Szerintem az enyém mintaterhesség volt mintaszüléssel (ó, de szerény vagyok :O, igazából sokkal rosszabbra számítottam) és ráadásul végtelenül nyugodt, jókedvű, kiegyensúlyozott, jól evő, jól alvó babám született, aki gyönyörűen fejlődik, és már 8 hónapja szoptatom. Mindenkinek ilyet kívánok és sok boldogságot az anyasághoz :)
2009. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalam sem volt semmi gond, megcsak emelyges sem. Teljesen idoben is szuletett.
2009. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nahát, akkor nekem nem volt ilyen szerencsém, gratulálok nektek - nekem az összes volt és van még néhány a felsoroltakból :-(
2009. szept. 12. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Koleganom olyan jol erezte magat, hogy vegig dolgozott, semmi baja nem volt. Penteken meg dolgozott es hetfon ment szulni 39 hetesen.
2009. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerencsére létezik!

Azon szerencsések közé tartozom, akik átélhették, csak a vége felé volt kicsit már nehézkesebb a mozgás. :)

Kitartás, a pici kárpótol majd mindenért!

2009. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!