Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nadrágot hordtatok,...

Milyen nadrágot hordtatok, mikor a régiek már szorítottak, de terhesnadrág még nem szükséges? 13 hetes km

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Csípőnacit:) Az nem zavarta a pocakomat sem. De elég korán elkezdtem minden terhességnél kismamanacit hordani, talán a 3. hónap körül. Mostani terhességnél meg 8 hetesen is nagy hasam volt.


Kétlányos 30hkm.

2013. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leginkább leggingeket hordok, bár előtte is sokat használtam őket, de szerintem végig elkísérnek! 21hkm
2013. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a legging derékgumija nem nyomja a hasad?
2013. márc. 2. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
én mackos nacikat szeretem és azt is használok még vettem 1számmal nagyobbat amit úgy hordtam hogy vettem melléje derék melegítőt és így nem kellett kismama naci :) így legalább tudom majd hordani szülés után is :)
2013. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem húztam fel a cipzárt+ derékmelegítő
2013. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
macinacikat meg csípőnadrágokat hordtam nagyon sokáig, de a végén ismét csak azt tudtam hordani mert akkora hasam volt hogy hiába vettem magamhoz képest 2 számmal nagyobb kismamanadrágot, szülés előtt 4 héttel nem fért el a hasam benne, szorította :D
2013. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A téli vastagabb cica naci gumija nem szorítja a hasad én már vettem több színben is és végig kísért a télen :) Kényelmesebbek mint a kismamafarmerek ,bár eleinte az is kényelmes volt nagyon!
2013. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kismamanadrágot derékmelegítővel, az megtartotta, ha lecsúszott volna, meg leszorította, hogy ne álljon el. Hordtam volna a régi nadrágjaimat is kigombolva szintén melegítővel megfogva, de az elején fogytam is, és emiatt lecsúsztak (mivel a combom egyáltalán nem tartotta).
2013. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem legtöbbször teljesen megfelel a maci naci. Csak akkor veszek fel mást, ha mennem kell orvoshoz, védőnőhöz, valahova. Ilyenkor amíg nagy volt a terhesnadrág, addig nem gondoltam össze a régi nacit, és hosszú feszes pulcsit vettem fel, hogy tartsa a nadrágot. De ami még kényelmesebb, az a legging. Most abból is nagyobbat kell vennem a pocak miatt, de még mindig kényelmes, ha nem húzom fel csak csípőig.
2013. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kismama nacit húzentrógerral! Nekem ez jött be...
2013. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!