Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem lehúzás ez a...

Szerintetek nem lehúzás ez a magándokimtól? Tényleg szükséges ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Most megyek majd a 12 hetes kombi szűrésre ami mellesleg 30 000 ft....oké, ennyit megér h megtudjuk minden rendben van-e a picivel...

de a nődokim behívott direkt utána egy hétre magához is de nem értem minek??

Ott meg fognak ultrahangozni és gondolom el is mondják hogy minden oké-e a babával (legalábbis uh alapján)aZtán majd a kombinált teszt eredménye azt sem tudom mikor jön meg , meg azért abba is egyértelműen le van írva hogy mekkora a kockázat és hogy negatív vagy pozitív a szűrés eredménye....

tényleg fontos hogy utána egy héttel megint csináljon uh-t??????


2013. jan. 16. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem fontos, bár nekem is volt, rá két héttel!

Úgy jött ki a soronkövetkező havi vizsgálat, így elmentem!

De ha nem akarod, akkor mond le!

2013. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.
2013. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan orvost kell választani, akiben megbízol. Miért nem máshoz jársz, ha úgy érzed, hogy csak le akar húzni?

Nem lehet, hogy azért kell elmenned egy héttel utána, hogy megbeszéljétek az eredményeket?

2013. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

előtte meg 8 hetesen látott....akkor szerintem értelmesebb lett volna a 12 hetes előtt még vmikor behívnia h megnézzük minden renben van-e, jól fejlődött-e h ne a akkor derüljön ki h baj van....


amúgy furán veszi ki magát h lemondom mert ő erőltette h menjek akkor, direkt mondta ha megvan az időpont akkor szóljak neki és akkor egyből utána adott is rá időpontot...



ja és most nézem EGY HÉT SEM FOG ELTELNI!!!!!! csütörtökön lesz a vizsgálat, magához meg hétfőre hívott be....



tuti nem megyek el rá.....

2013. jan. 16. 09:30
 5/17 A kérdező kommentje:

nem értem mit akar megbeszélni az eredményen....az uh- eredményt ott el fogják mondani....


az eredmény meg ott lesz a papíron.....elég lenne h csörögjek rá és ha gáz van akkor oké h behív.....


én is gondolkodom a váltáson mert nem igazán találjuk a közös hangot így meg nincs értelme....

2013. jan. 16. 09:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp egy ilyen esetnél hagytam ott addigi orvosomat. 12 hetes UH után (amit másnál kellett megcsináltatnom javaslatára) 1 héttel hívott vissza, hát nem mentem.

Szerintem ez nem csak bizalom kérdése kell, hogy legyen, hanem józan észé is.

Kedves Kérdező, megértelek nagyon.

2013. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyi szerintem is válts még amíg lehet. Barátnőm orvosa is ilyen volt 3 hetente hívta be a nagy semmiért...semmi ok nem volt többször vett tőle kenetet vért mindenfélét nem 2 forint volt gondolhatod úgy hogy nem volt semmi baja, csak " a biztonság kedvéért" végezték ezeket. Végig bosszankodott hogy minek ennyit fizetni ráadásul 5 perc volt kb. egy találkozás, a pasi nem kérdezett semmit, csak hogy jól van e és ennyi.

na hát ez nagyon nagy lehúzás szerintem. Ő nem ment máshoz át, mert nem ismert más dokit és idegennel nem akart kezdeni újra, de én a helyében biztos ezt tettem volna. Undorító ami ekörül a magán terhesgondozás körül megy...hatalmas lehúzás az egész...

2013. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A 12 hetes ultrahangon nálunk a Nővédelmi Központban és a kórházban is meglehet csináltatni a kombinált szűrést, és 10 vagy 12 ezer forintba kerül. Ebbe a Down-kórt és az Edwards-szindrómát nézik.

A 12 hetes ultrahang után szerintem bőven elég a 18 hetes ultrahang.

2013. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sajna Győrbe a Kyncs van ami bizony 30 ezer ft....itt olcsóbb nincs ha lenne oda mennék .... :S
2013. jan. 16. 10:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is a Kyncsnél voltam. Ki az orvosod?
2013. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!