Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem lehúzás ez a...

Szerintetek nem lehúzás ez a magándokimtól? Tényleg szükséges ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Most megyek majd a 12 hetes kombi szűrésre ami mellesleg 30 000 ft....oké, ennyit megér h megtudjuk minden rendben van-e a picivel...

de a nődokim behívott direkt utána egy hétre magához is de nem értem minek??

Ott meg fognak ultrahangozni és gondolom el is mondják hogy minden oké-e a babával (legalábbis uh alapján)aZtán majd a kombinált teszt eredménye azt sem tudom mikor jön meg , meg azért abba is egyértelműen le van írva hogy mekkora a kockázat és hogy negatív vagy pozitív a szűrés eredménye....

tényleg fontos hogy utána egy héttel megint csináljon uh-t??????


2013. jan. 16. 09:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ide nem írnám ki a nevét de privibe elküldöm ha gondolod....


S betűvel kezdődik a Vezetékneve...


A KYNCS-RŐL MI A VÉLEMÉNYED ?

2013. jan. 16. 11:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én dokim mindig négy hetente hív vissza. Attól függetlenül hogy mikor vannak a kötelező UH-k. (Mert azt ugye nem ő csinálja). Így már nekem is volt olyan hogy egy hét különbség volt a kettő között. Sőt egy napon lett volna a kettő csak problémám lett közben és így egy héttel korábban mentem. De engem ez nem zavart. Mindig volt kérdésem és a kötelező Uh-kon nem igazán lehet beszélgetni. Meg a saját dokim mindig megvizsgál így ezért is mentem. Bár nálunk 9000 volt a kombinált teszt. De ha nem szeretnél elmenni akkor csak mondd le vagy kérdezz rá hogy miért kell menned újra ha voltál a 12 hetesen.
2013. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy meg van, hogy ki az, bár őt személyesen nem ismerem. Az orvosom engem is mindig 4 hetente rendel vissza mindentől függetlenül, mikor felhozta, hogy van a Kyncsben ez a kombinált teszt, mondta, hogy az én döntésem, hogy megyek e és amikor legközelebb mentem vissza hozzá csak akkor tudta meg, hogy voltam, így nem értem, hogy a tied miért ahhoz viszonyít. Mondjuk én mindig alig várom az ultrahangot, hogy lássam a babát és ha nem lenne pénzem rá, akkor felhívnám és átkérném egy olyan napra a vizsgálatot amikor tudom, hogy nincs magánrendelése (mert csak akkor érek rá) hanem mondjuk a kórházba ügyel és ott ugye nem kér pénzt. Egy próbát megér, hátha...

Sokan dícsérik a Kyncset, hát nem tudom. Megcsinálták amit kell. Én azt vártam, hogy majd sokkal jobban elmagyaráz mindent amit lát, de a főorvos nem túl bőbeszédű. Összességében minden eredmény jó lett, úgyhogy pozitív élmény, de én nem vagyok elájulva tőle. Jah, ha kép kell szólj az elején, elvileg 500ft-ért adnak, gyakorlatilag ajándékba kaptunk egyet!

2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

aha...és egy darab kép 500 ft vagy ezért többet adnak? vagy hogy van ? bocsi h értetlen vagyok :)....egy képet meg ajándékba adnak ? és ez 3d-s kép?


én is örülök ha látom de azért ezt feleslegesnek tartom h rá 3 napra megint csináljon egy uh-t....ráadásul annyira nem is jó sűrűn uh-ra járni....


köszi az eddigieket....

2013. jan. 16. 14:28
 15/17 A kérdező kommentje:
ha tudod belinkelnéd a képet amit kaptál? olyan kivi lennék rá :)))
2013. jan. 16. 14:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaa, végig 2D-n nézte, szóval a kép is olyan, én is reménykedtem benn hátha átvált 4Dre, de még véletlenül sem... 1db kép kerül annyiba, de nem kellett kifizetni!
2013. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Linkelni nem tudom azt a képet, de egyébként abszolut kivehető rajta minden. Az ultrahang ott tényleg jó minőség
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!