Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél áldásos hatása...

A málnalevél áldásos hatása fordítva is elsülhet?

Figyelt kérdés

Itt olvastam,hogy egy anyukának fordítva hatott.A már kinyílt méhszáját bezárt stb.


Nekem a méhszáj értékem 3100 32 hetes korom óta.Most 38 hetes vagyok és a teát egy hete kezdtem el inni.

Mit gondoltok?



2013. márc. 2. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme inni. annak az anyukának sem attol záródott be.
2013. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyet értek semmi értelme legalábbis nekem nem volt! vártam a csodát hogy segít a tágulásban hát órák teltek el és nem történt nálam semmi! Visszafele biztos nem sül el! Ha iszod se lesz bajod nem tudni rád hogy fog hatni!
2013. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos nem a teától záródott vissza neki :) én is ittam a teát de sajna nekem se lett belőle csoda, sőt, nálam be se indult a szülés, császár lett a vége, bár szerintem a teához ennek semmi köze :)
2013. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném! A méhszáj nem tud puhából keménnyé válni vagy bezáródni!
2013. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ittam egy darabig és egyszer csak nem tudtam, miért van szörnyű székrekedésem már 3. napja. Sosem volt ilyen kínzó érzésem életemben, terhességem alatt sem. Aztán neten találtam meg, hogy hasmenés ellen javasolják. Abbahagytam, egyből jobban lettem.
2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!