Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik a 36. héttől...

Anyukák, akik a 36. héttől ittátok a málnalevél teát, bevált? Tényleg segítette a tágulást? Nem indult meg tőle a szülés hamarabb mint a kiírt időpont?

Figyelt kérdés
Azt tervezem,hogy a 36. héttől elkezdem inni ezt a teát,de kicsit félek is tőle,hogy nehogy bajt okozzak vele.De végül is rosszat nem teszek vele,ugye?Max csak könnyebb lesz megszülni?!De azt sem szeretném,ha pl a 37. hétre születne meg a tea miatt,jó lenne ha csak a 38.-39. vagy a 40. héten indulna meg a szülés.
2013. febr. 9. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia mind a 3gyerekel ittam az elsöt 21hétel a 2dikat 13nappal a 3dikat 6nappal hordtam tul 2,5ora alatt meg voltak csak az elsönél volt vágás varratom 4050g 4200g 3740g voltak én napi 1 litert ittam ugy hogy el osztotam reggel este..
2013. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A teától nem fog hamarabb jönni a baba. Én ittam és 39+5 napra szültem 6 óra alatt.
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam, 3 óra alatt vajúdásom volt, közben aludtam, kitágultam. A szülés és nagyon gyors és egyszerű volt, a baba hozzám képest nagy volt, felületi repedésem volt. Nem hiszem hogy ettől előbb beindul a szülés, de beszélj egy szülésznővel erről ha kételyeid vannak. Ja és napra pontosan szültem...
2013. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a tea segített-e, de mindegyik szülés előtt ittam, és már mire a szülőszobára értünk, 4-5 centire kitágultam (az utolsó hetek alatt), és aztán gyors szüléseim voltak. Nekem úgy tűnik, bevált, de lehet, hogy nem a tea miatt volt.
2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát én úgy vagyok vele,hogy veszíteni nem veszítek vele semmit :) Max csak tényleg segíteni fog és nem lesz hosszú szülésem :) És ha tényleg szépen fogok tőle tágulni,akkor így még oxit sem fogok kapni :)

2013. febr. 10. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veszítessz semmit, ha iszod. Én is ittam, de nekem sajnos nem segített. Elég hosszúra nyúlt a szülésem.
2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!