Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha túrószerű,...

Mit tegyek, ha túrószerű, viszkető folyásom van néhány napja? Canesten krémem van, az segíthet?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok, nem szeretnék bajt okozni a babámnak.Mennyi idő alatt javulhat ez a bajom?
2008. jún. 7. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem gomba lesz, menj inkább dokihoz vele, nem tudom használhatsz e rá canesten-t. Ha megfelelően kezelik 1 hét mire elmúlik, de már 1-2 nap alatt elmúlik a viszletés.
2008. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen irány a doki!

Lehet hogy csak felborult a ph-d, de ezt csak az orvos tudja szakszerűen kideríteni, és kezelni. Ez sajna terhesség alatt gyakori panasz. Nekem is volt, és gyanítom, hogy biztos lesz még. Ez a nagy meleg sem igazán kedvez nekünk. Biztos valami hüvelykúpot fogsz kapni, pár nap és elmúlik tőle.

2008. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már semmiképp ne kezeld magad. Hisz annyira már nem vagy messze a végétől. Esetleg (bár még ne tegye), de kinyílhat a méhszáj, és Isten ments, hogy bármi is bekerüljön oda! Irány a doki!
2008. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, hétfőn megyek a dokihoz!
2008. jún. 8. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!