Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaston nem kéne meg...

Szombaston nem kéne meg jőnni. Mikor eszek olyan mindha vissza akarna jőnni. Nem esik jol. Mitől van ez? Lehet baba? Folyásom van egy kicsi fehér turoszerű.

Figyelt kérdés
mikor lehet tesztelni?
2008. jún. 16. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet persze,de ugye nem az van,hogy annyira akarod a babát,hogy már beképzelsz magadnak dolgokat? két nappal azután tesztelj,miután elmaradt a nemvárt! én szorítok!!!
2008. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kétnappal ha nem jön meg után. hogy nem esik jól valami lehet gyomorrontásod van. a baba miatt nem , most ágyazódhat be azért meddigre hormont termel a szervezeted jó pár nap.
2008. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kőszi akkor megint a szervezetem játsuik velem.?
2008. jún. 16. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
hát számomra is hihetetlen,de ahogy mi együtt voltünk pénteken,én szerdán már éreztem hogy az vagyok,és igazam is lett,valaki meg érzi korán
2008. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!