Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér túrószerű folyásom van,...

Fehér túrószerű folyásom van, nem viszket, hanem inkább fájdalmas a nemi szervem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok, a héten kaptam antibiotikumot, felfázára. Most meg előjött ez a folyás. Legközelebb csak kedden lesz nőgyógyász. Mit csináljak?
2010. okt. 31. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az antibiotikumnak nincs ilyen mellékhatása?Talán segít,ha naponta többször lezuhanyzol és többször váltasz fehérneműt.

Nagyon nem tudsz vele semmit csinálni,kedden meg menj el dokihoz mindenképpen.

Biztos semmi komoly,kapsz rá kúpot ha fertőzés.Ilyenkor elég gyakran előfordulhat.Volt már hasonló kérdés korábban,próbáld azt megkeresni,hátha találsz valami okosat.

Jó babavárást!

2010. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikum mellett jött elő, tuti gomba. Most mást nem igazán tudsz csinálni, mint a gyakori tisztálkodás, és ha van otthon canesten krémed, azzal kívülről kenheted nyugodtan, azt kismamáknak is szabad. De kedden doki, vszínű kúpot ír.
2010. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik antibiotikum volt?

Nagyon sok nőnek lesz tőle gombás fertőzése. Nekem az augmentin okozta!

2010. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztos, hogy az antibiotikumtól jött ki és gomba. Addig tudsz venni a gyógyszertárban Canestent, ha nem bírod, bár én nem ajánlom ezt a gyógyszert terhesen. Ha meg kivárod a keddet, akkor kérd meg a dokit, hogy Pimafucint írjon föl, az egyetlen gombaelleni gyógyszer, amit terhesen nyugodtan lehet használni.
2010. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semicilin. Van canesten itthon, de nem mertem bekenni vele. Annyit csináltam, hogy kamillát forráztam le és a fürdővizembe tettem.
2010. okt. 31. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!