Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan előzhetőek meg a...

Hogyan előzhetőek meg a striák illetve a szülés alatt kialakult narancsbőr?

Figyelt kérdés

Odafigyelek az étkezésre, naponta 5x eszek keveset, sok fehérjét, kevés szénhidrátot és még kevesebb zsírt. (naponta olyan 1500-1600 kcal-al számolok)

Sportolok hetente 4x, illetve használok terhességi csíkok megelőzésére szolgáló krémet, narancsbőr elleni testradírt + krémet, és bőrfeszesítő testápolót, szaunázok és hideg-meleg váltózuhanyt is alkalmazok naponta 1x.

Most vagyok a 6. hónapban eddig 4,5 kg-t híztam de úgy hallottam hogy az utolsó két hónapban híznak a nők a legtöbbet..

Ti mennyit híztatok akkor? Mire figyeltetek hogy ne jöjjön fel túl sok plusz kiló? Milyen kozmetikumokat használtatok, mit sportoltatok illetve kialakultak-e ezek ellenére a striák a hason?

Nekem még a legelején kialakult egy elég nagy csík, de azt a krém szépen elhalványította úgyhogy most már csak nagyítóval látszik:) Viszont nagyon nem szeretném hogy a továbbiakban kialakuljanak még, úgyhogy bármilyen ötletet szívesen olvasok!


2013. márc. 1. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

4.,6. vagyok

bocs, nem akartalak ijesztegetni, én tényleg több oldalról is azt hallottam, h nem szabad. ezek szerint annyira nem áll biztos alapokon ez a tiltás, mint én gondoltam, mert a linkelt cikkek egy része meg kimondottan ajánlja... most már megkérdezek pár embert én is, mert kimondottan imádom a szaunát, ha tényleg lehet, én is járnék.

2013. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bőrfeszesítő testápolót egyáltalán ne használj. Pont az a lényeg, hogy totál rugalmas maradjon, inkább laza, hogy tudjon tágulni. Inkább babaolajat.
2013. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bőrfeszesítő testápolóval állj le, neked most bőrrugalmasító kell!!! Pl nagyon jó rugalmasító testápoló a prevestria, azt kellene ilyenkor használni. Ez megelőzi a csíkok kialakulását is!
2013. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!