Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szülés után lefogyok, el...

Ha szülés után lefogyok, el fog múlni a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Mindig is szép bőröm volt, ha híztam is, nem volt narancsbőröm. Mikor lefogytam kb.12 kg-ot, enyhe csíkok voltak rajtam, de nem vészes. Most sem híztam sokat a bébivel, de az mind a "kényes helyekre" jött fel, és olyan narancsbőrszerű. Ha szülés után lefogyok, szerintetek rendbejön?
2008. jún. 7. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Te most szépségversenyre készülsz, vagy gyereket szülni?

Ha megszültél, ráérsz utána azzal törődni, hogy hogy hozd rendbe a bőröd.Addig kenegesd a kényes helyeket testápolóval, vagy pocakosoknak való olajjal a terhességi csíkok ellen.

2008. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szépségversenyre készülök valóban, csak nem szeretném, ha elhanyagoltnak tűnnék. a környezetemnek és nekem is az a véleményem, hogy egy kismamának nem kell elhanyagolnia magát. Sőt, szerintem gusztustalan, ha valaki a gyermekére "fogja", hogy elhízott. És csupán tudni szeretném, hogy készüljek...Gondolom, ez nem akkora baj.
2008. jún. 7. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég bunkóság ilyet írni, hogy szépségverseny vagy gyerekszülés...:(

Szerintem attól, hogy egy nőnek gyereke lesz, attól még NŐ marad, aki meg nem , az vessen magára, és sajnálom a férjét!

Amúgy ha nem múlik el a fogyástól, egy kis edzéstől tuti el fog. Nekem is lett narancsbőröm, mert nem mozogtam annyit mint előtte. De a terhesség velejárója is ez az ugymond fellazulás.:( Pl a karomon is löbög a hús sajnos, pedig sosem volt így, de ha ismét normálisan mozgok, sőt edzek is majd, akkor rendbejön.:)

2008. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most három hónapos. A kislányommal 15 kg-ot, a kisfiammal 20-at híztam, ebből már lement 14 kg. Az eredeti súlyom 58 volt 3 éve.

Az első terhességemnél nem volt narancsbőröm, terhességi csíkjaim sem, csak annyi, hogy vizesedtem és híztam. És tényleg a gyerek egy éves korára állt helyre minden!

Most, másodszorra már nagyon nehéz. Egyrészt az itthonlét, az hogy nincs napi kihívás -egy kicsit szégyen, de bevallom-, lustává tett. Elvégzem a napi teendőket...gondozom a kertet, ellátom a két gyereket, de a sportolás nem megy. Egy felülést sem vagyok hajlandó/képes megcsinálni, mert hulla vagyok. /Én tettem fel azt a kérdést, hogy miért nem fogyaszt a házimunka? :)/

A lényeg a lényeg, hogy narancsbőrös lettem. Sajnos a vádlim is, a combjaim, hasam is olyan lett. Én azt csinálom, hogy naponta 1-2 üveg ásványvizet iszom, este nem vacsizok, csak kefirt és tejet. Használok narancsbőr elleni krémet, most akarok elkezdeni hullahopp karikázni és van egy szaunaövem is, amit használni akarok.

3 hónap alatt, amióta megszültem, 3 kg-ot fogytam mindenféle fogyókúra nélkül. És a kérdésedre a válasz: csökkent a narancsbőröm! Szerintem tuti, hogy rendbejön a bőröd, ha megfelelően ápolod és odafigyelsz arra, hogy hogyan táplálkozol.

2008. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaitokat! Jó hallani, hogy nem az első válaszolóval értetek egyet!
2008. jún. 8. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
a legjobb ha ugyfogysz le hogy tornázol is mellette akkor elfog mulni
2008. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!