Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után narancsbőr. Mitől?

Szülés után narancsbőr. Mitől?

Figyelt kérdés
Mindennap sportolok, egészségesen táplálkozok és sok folyadékot is iszok. Sosem volt narancsbőröm, de miután megszületett a picilányom a popsim és a combom olyan lett :( Még szoptatok, úgyhogy nem tudok eljárni szaunába, de mit kezdhetnék vele? Ez a szoptatástól van? Másnak is lett?
2012. ápr. 26. 10:04
 1/1 anonim válasza:

szia!

Egy cipőben járunk, nekem se voltak soha ilyen jellegű problémáim és most én is evvel küzdök. Nem tudom mitől lehet, de nekem is a popsim és a combom főleg. A cellulit masszázs állítólag jó erre, de ezt csak akkor lehet, ha már nem szoptatunk a felszabaduló méreganyagok miatt..

Biztosan lesz ez még így se!:)

2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!