Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól vagytok/mentek...

Ti mikortól vagytok/mentek táppénzre? Ha végig dolgoztok miért? Ha nem, miért? Mikortól mennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Második babámat várom,előző terhesség koraszüléssel és sürgősségi császárral végződött.Jelenleg gyerekek között dolgozom(pont egy elég nehéz társaság)+szurkálódós/furkálódós kollégák+ez a terhesség egy influenzával kezdődött mert körülöttem sok beteg gyerek van..

2013. febr. 28. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg az íróasztal mögül megyek szülni...

Sajna a bejelentett bérem nagyon kevés és muszáj dolgoznom.

Szerencsére irodába dolgozom megértő főnökkel és kollégákkal már 8 éve itt vagyok így elnézőek velem ha kicsit kimegyek sétálni vagy nyújtózkodom egyet... :)

25 hkm

2013. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hu, meg jo, hogy elnezi, ha kimesz levegozni, h a bejelentett bered 8 ev utan is alacsony. Jo egeszseget mindenkinek!
2013. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én munkám elég vegyes, állni is kell, ülni is, iskolába is bejárok néhány órát megtartani. Az iskolai órákon gondolkoztam, hogy átadnám valakinek, ha lehet. Végül annyit tettünk, hogy kicsit átszerveztük a munkarendet, hogy lazábbak legyenek a napok, és az iskolai óráimat heti 5-re csökkentettem 7-ről. Addig akarok dolgozni, amíg bírom vagy engedi az orvos. Szóval egyelőre magamnak a 36. hetet céloztam meg, ha nem indokolja valami, hogy előbb eljöjjek. Megőrülnék itthon, azt hiszem. 23 hkm
2013. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

36 hetig dolgoztam nehez fizikai munkat 48 -72 oras ugyeletekbe.

Ez volt itt nincs .tappenzre. megyek mert ezzel a kolleganoket juttatnam bajba.A torveny szerint jar extra szunet stb de a munkakoromben ez nem valosithato meg ugye.

Semmi bajom nem lett 42hetre szultem mindharmat 4kg feletti sulyal es a szulesi szabi utan 16 hettel mar ujra dolgoztam de egy evig mindharomnak fejtem es szoptattam oket.

2013. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ,mindegyik hasznos volt,igazából csak az tart vissza h mit fognak szólni,de lenne itthon dolgom mert van egy 4 éves nagylányom...
2013. márc. 1. 13:45
 16/18 anonim ***** válasza:

ki mit fog szólni? munkatársak? kit érdekel, hogy mit szólnak! ti vagytok a legfontosabbak, addig dolgozz, amíg jól érzed magad.

az én kollégáim örültek a hírnek, mert már régóta próbálkozunk a babával. :)

2013. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bár lehet nem aktuális a kérdés én 33 hetes vagyok és most fogok júliusban eljönni szabira és júli 10dike után szülési szabira. Jól vagyok remekül érzem magam. Egészségügyben dolgozom orvos mellett. Van egy két és fél éves lányom és számít mennyit fogunk kapni utána. Kedves kérdező te végül is hogyan döntöttél?
2013. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én végülis eljöttem 7 hetesen.Most vagyok 23 hetes.
2013. jún. 27. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!