Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozathoz milyen...

Apasági nyilatkozathoz milyen okiratok szükségesek anyai és apai részről?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 09:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát kedves 72% pont miattad tettem ki a kérdést, mert te voltál az egyetlen aki bekavartál. De úgy vettem észre túl sok közöd nincs a dologhoz, csak baromi okosnak gondolod magad. A telefon ilyen helyeken nem sokat ér, mert hasonlóan hasznos infókat kapnék a portás kiscsajtól, mint tőled./nem én tehetek róla, hogy így le lettél pontozva/

A többieknek köszönöm a választ:-). Szép napot nektek!

2013. márc. 2. 13:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! 6-os vagyok. Le lettem pontozva, pont ezért nyomatékosítom, amit írtam. Bár nem tudom, te voltál-e már házas, tehát lehet nem fontos számodra.

Mikor anno elváltam, azt mondták a bíróságon, hogy ha pl újra férjhez megyek, akkor a válási papírom kelleni fog, hiszen azzal igazolom, hogy már nem xy felesége vagyok. Mikor megcsináltattuk az apaságit, én ezt vittem is magammal, a nő meg is kérdezte, voltam-e már férjnél és mikor azt válaszoltam igen, el is kérte a válási papírt és lefénymásolta a többivel együtt. Szóval tényleg szükség volt rá.

Persze hozzá kell tennem: ha azt hazudtam volna, hogy nem voltam még férjnél, akkor nyilván szó nélkül megcsinálta volna az apaságit.

2013. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Fura ez a "bemondásos" dolog. Amúgy nekem az elején is zöld voltál, köszi :-)
2013. márc. 4. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!