Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apasági nyilatkozathoz...

Az apasági nyilatkozathoz milyen papirok kellenek? Ha kellenek! FONTOS!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Önkormányzata válogatja.


Nálunk csak a kettőnk iratai és a kiskönyv kellett, semmi más.


Van, ahol kérnek hajadonsági igazolást is.


Érdemes felhívni az anyakönyvvezetőt, hogy nálatok mit kér.

2012. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sumergo ***** válasza:
Nálunk a saját irataink kellettek, és a nődokitól kellett igazolás a fogantatás idejéről (vagy valami hasonló, már pontosan nem emlékszem, de a nődoki tudta mit kell adnia), nem volt elég a kiskönyv. Jó lenne előtte telefonon megkérdezni, mert ahány hivatal, annyifélét kérnek! Hihetetlen, de így van! :-)
2012. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint a 2-nak. A dokitól egy papír és az igazolványaink.
2012. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babi0906 ***** válasza:
Nálunk igazolványok,kis könyv,orvosi igazolás.
2012. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nálunk igazolványok, lakcímkártya, orvosi papír(nőgyógyász adja), születési anyakönyvi kivonataink!

De a legjobb amit tehetsz ha felhívod őket mert ahány önkormányzat annyi féle változat hogy nekik mi kell!

2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt azt se tudom mikor van nödoki szerdán kivül. Ugyan csak 1* voltam még csak itt mert máshova jártam.
2012. ápr. 19. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól a nőgyógyásztól kell akihez terhesgondozásra jársz..De előfordulhat, hogy neked nem is kell, hívd fel az önkormányzatot, vagy nézd meg a honlapjukon, ha van nekik akkor ez is fenn kell, hogy legyen
2012. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!