Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamik, hogy érzitek...

6 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Tünetek?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Szedtek valamit?
2013. febr. 27. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én igaz nem 6 hetes 3-4 hetes körül vagyok, de hányinger, émelygés, mell feszülés, szagokra érzékeny vagyok és néha a hasam alja be görcsöl ha tüsszentek!! de egyébként étvágyam az van :)

Gratulálok a picihez:)

2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gratula neked is! Ha 3-4 hetes vagy, akkor még nem jött el a nemvárt ideje?

Én is görcsölgettem tegnapig, de ma már semmi.

2013. febr. 27. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
hát vhogy úgy! 3 éve volt egy méhen kívüli terhességem és most jött újra össze de remélem nem lesz baj most!
2013. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én 6 hetes vagyok, első baba:) Elevitet szedek és folsavat (egyik nap ezt, másik nap azt), illetve egy barna pötty miatt Utrogestant kaptam.

a hasam görcsöl és a derekam fáj, naponta pár alkalommal, ilyenkor brutális hányingerem is van, enni persze azt tudok bármikor, és kb. egész nap éhes vagyok! és szörnyen borzasztóan álmos vagyok!!!! mindig!:)))

2013. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gratula neked is! :)

Én eddig görcsöltem, de második napja nem. Eddig azon izgultam, hogy miért görcsölök, most meg azon, hogy miért nem... :) Most már csak egy enyhe émelygésem van...

2013. febr. 28. 08:56
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, nekem is volt olyan nap, amikor semmi görcs nem volt, totál beparáztam, aztán visszajött másnapra, akkor meg hiányzott a nyugis nap:))
2013. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

6hetes+3napos vagyok. 4-5. hét környékén hasszurka volt, ez már többnyire elmúlt, most viszont pár napja elkezdődött az émelygés, a nap bármely szakában rámtör. Nincs hányingerem, csak émelygek. Bár ez pont elég, hogy szarul érezzem magamat. Az étvágyam változó, van úgy hogy vacsorára nem kívánok semmit. Femibion szedtem teherbeesés előtt 2 naponta, most naponta. Abban van folsav is.

Egyébként a 3. terhességem, ebből volt egy méhenkívüli és egy normál terhesség. Az előzőekben nagyon jól viseltem, szinte semmi tünetem nem volt! Most egészen más. Bár azóta eltelt 14 év, úgyhogy gondoltam hogy nem lesz ugyanolyan sétagalopp!

Gratulálok nektek!

2013. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Épp ma töltöttük be a 8. hetet.

Első baba és eléggé "tünetmentes" :)

A mellérzékenységen, álmosságon és állandó éhségérzeten kivűl egyenlőre nincs más! Nagyon kivánós a babám :)


Másfél hete tudjuk, hogy itt lapul a picikénk. Akkor teszteltem... teszt után párnapi volt émelygés, hányiger és hányás, hasmenés, szédülés minden egy az egyben. De 3-4 nap után abszolút elmúlt és nincs gond!


Elevitet szedek napi 1-et!


Gratulálok neketek! ÉS örömteli babavárást kivánok!

2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 adriennjeni ***** válasza:
Mi ma 6 hetesek és 2 naposak vagyunk. Durva hányingerem nincs, szédülés inkább, minden félét össze ennék. Elég hamar elfáradok, most már nem szurkál és görcsöl a hasam annyit. Szerintetek most jön majd a rosszullétes időszakom? Mivel nincs munkám sokat pihenek. Nagyon várom már, hogy betöltsem a 12. hetet. Gravidát szedek, mást egyenlőre nem. 2 hét múlva megyek a Védőnőhöz, kikérem a tanácsát, hogy mi volna a legjobb. Nagyon Boldog Babavárást Mindenkinek!!! :)))
2013. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!tegnap voltam 7 hetes,mellfeszüléssel érzékenységgel kezdődött,volt már azóta éjszakai gyomorégés,fáradt ás aluszékony vagyok folyton pár napja hányinger kínoz,ma hánytam is.2. baba,csütörtökön megyek szívhangot hallgatni,pénteken 2 mm-es lapult a 11 mm-es petezsákban,második baba!
2013. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!