Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 24-25....

Gabi86 kérdése:

Hogy érzitek magatokat 24-25. hétben lévő kismamik? 24+6hkm

Figyelt kérdés
Nektek is nagyon sokat rugdos a picurkátok.A nemét tudjátok.meséljetek kicsit.

2013. febr. 12. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! 25 hetes kismama vagyok. Sokszor érzem a kislányom,de leginkább este lefekvéskor,mikor aludnék :D Én egész jól vagyok, aktív vagyok de a nap végére a derekam már nem bírja. Örülök, hogy bírom még a házimelót, persze pihenek hozzá. Eddig 6 kiló jött fel rám, neked mennyi? :)
2013. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem 6 fél kg,de nekem a rosszullétes időszakom nem volt durva.habár nem tudom hogy ez sok e,mert a védőnő nem mondott rá semmit.nekem is fáj a hátam.két hete hagytam abba a melót(vendéglátás)már a durva hétvégéket kicsit nehezen bírtam.most vettünk nem rég házat és a felújításban én is segítek amiben tudok.festés (természetesen extra szűrővel ellátott maszkban)meg takarítok.úgyhogy elég jól elfáradok,de pihenek is.nekem nagyon jó élményeim vannak eddig és mindent jól élek meg.alvás kicsit nehézkes mert a kisasszony csak a jobb oldalamon hagy aludni,de azon meg nem tudok egész éjjel aludni,mert elzsibbadok,de ez sem zavar.nagyon sokat mozog a babóm szinte egész nap,de éjjel alszik és egy olyan 5-6 órát hagy aludni.remélem ha megszületik is ilyen jó alvó lesz éjjel.köszi a váaszodat
2013. febr. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!