Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek tévedtek...

Van itt olyan akinek tévedtek a 18. héten a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogy vajon mennyire gyakori a tévedés. Nekem tegnap azt mondták sztk-s 2d uh-n, hogy kislányt várok, kíváncsi lennék mennyire lehet ezt már biztosra venni?! Nem feltételesen mondta a szonográfus, hanem határozottan, 2x is. Viszont én rákérdeztem, hogy akkor ez már biztos? Erre ő azt mondta, hogy soha nem mondják hogy biztos, hanem azt szokták mondani, majd 32.hetesen megerősítik, és addig nem is kell bevásárolni. Mi a véleményetek? Köszönöm.
2013. febr. 26. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem szoktak tévedni!
2013. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért az nem teljesen igaz, hogy ilyenkor már nem tévedenek! Két ismerősöm is van, akinek az ellenkezője lett mint amit mondtak. Az egyiknek 18. héten mondták, hogy kislány, csomó olyan képet töltött uzána fel közösségi oldalra, hogy rózsaszín body-t tesz a pocijára. Aztán a 30. héten 100%-ra mondták, hogy kisfiú. Másik ismerősömnek 32. héten tudták csak megmondani, hogy kisfiú, a szülés után derült ki az ellenkezője! Ezek mind mostanában történtek. Persze nem 4D-s uh-ok voltak. Csak azért írtam, hogy előfordul ilyen is. Nekünk 13 hetesen mondták, hogy kisfiú gyanús, 18. héttől inkább már lányt mondtak és kislány is lett:-)
2013. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18.héten kislányt mondtak sztk-ban, pár nappal később voltunk 4D-n, ott megerősítették. azóta minden vizsgálaton mondja a doki, hogy még mindig nem növesztett kukacot :)

a 4d-t emiatt nem érdemes előbbre hozni, sokkal szebb képeket fogtok majd kapni a 24. héten (ha jól emlékszem ezt írtad, hogy mentek)

2013. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!