Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » érdekelne kinek tévedtek a...

Évi82 kérdése:

érdekelne kinek tévedtek a baba nemét illetően? 3 fiú mellé most újra fiú érkezik, örülnék ha tévedtek volna 18 hetes uh -on mondták hogy fiú

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Baratnomnel tevedtek de szerintem ez nagyon ritka (Budapesten elnek). Kisfiut neztek kislanynak a 18 hetes uh-n. Meg is vettek egy csomo lanyos cuccot, rozsaszin huzatos mozeskosarat stb. 27-dik heten 4D-s uh-n kozoltek, hogy kisfiu. Mikor ezt meghallottak akkor elmentek egy masik 4D-s uh-ra a 29-dik heten es ott is mondtak, hogy tenleg kisfiu. Nekik teljesen mindegy volt a baba neme csak a megvasarolt kisrucikkal volt a gond... :)

Viszont leirok neked egy nagyon erdekes tortenetet. A kolegamnak 4 fia van. Ok nagyon szerettek volna kislanyt. kulfoldon elunk es itt ha szeretned a 3-dik ugyanolyan nemu gyerek utan kerhetsz mesterseges megtermekenyitest es csak X vagy Y kromoszomaval megtermekenyitett embriot ultetnek be. Ok a 4-dik gyerek utan elmentek egy ilyen mesterseges megtermekenyitesre, mert az 5-dik gyereket nagyon kislanynak szerettek volna. Sajnos kiderult, hogy a kolegamnal az X kromoszomakkal gond van. Nem szuletne egeszseges gyerek es ezert nem is tortent meg soha a megtermekenyites. Csak az Y kromoszomak voltak egeszsegesek. Nagyon ritkan de van ilyen is. Gondoltam erdekessegkent megemlitem.

2013. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kollégámnak egészen a 20onvalahanyadik hétig kisfiút mondtak, többször is, aztán utána kiderült hogy kislány lesz. Valóban kislánya született.
2013. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,erről már én is hallottam amit az első válaszoló írt.Van így sajna,hogy nem jön össze az egyik nem de annak akkor meg is van az oka..és gondolom nem én vagyok az egyetlen aki úgy gondolja jobb is az úgy akkor ha nem jön össze.. Hallod kérdező:hogy bírod három fiúval? :)) és még ha a negyedik is az lesz :)
2013. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héten tuti fiút mondtak, aztán 2 hét múlva lány lett belôle. Azóta már 3 éves "nagylány".
2013. jan. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 18.héten azt mondták kislány, aztán a 30. héten a 4D-s ultrahangon kiderült hogy kisfiú. Még jó hogy nem készültem csupa lányos ruhával, csak semlegeseket vettem.
2013. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok !

valaki kérdezte ,hogy bírom 3 fiúval ,azt meg szoktam ,persze mellette itt a férjem is ő egy nagy gyerek ,az szörnyen bánt hogy aránylag nagy fiúk mellé 16.14.12 évesek beválalltunk csak azért még egy babát mert mind kettőnk álma egy kislány és most újra fiú lesz ,hamarosan megyek 30 hetes ultrahangra bízok valami nagy csodában még igaz vettem egy csomó fiús dolgot ,de ez lenne a legkevesebb .

2013. jan. 23. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Végül kisfiad lett valóban? Ha igen, megváltoztak az érzéseid?
2015. okt. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es-nek a kérdező helyett írok. :-)

nekem elsőnek lányt mondtak, majd fiút. és még nem tudjuk. de a következő terhességnél inkább meg se kérdezem. én fantáziálok arról, hogy milyen szép lányom vagy erős fiam lesz. de az rossz, ha el kell felejtenem az egyik esetet, mert mégse fiú vagy lány. közhely, de tényleg azt érzem, hogy egészséges legyen. szerintem mind a kettő nemmel lehet szuper egy család. az, hogy fiatal felnőttként milyen lesz neki férfiként vagy nőként, az már a saját élete lesz.

egyébként, ha lány, akkor 2 csíkot látnak, ha fiú, akkor a kukacát. gondolom a gond ott van, ha pl. a köldökzsinort nézik kukacnak, meg ilyenek.

2022. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!