Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED 2. babánál? Jelenleg...

GYED 2. babánál? Jelenleg gyeden vagyok, fiam után kapom dec.11ig. De Picúr érkezik aug. Ban, és érdekelne, h ilyen esetben h kell igényelni a gyedet a 2. baba után?

Figyelt kérdés

sziasztok!

az összege ugyanannyi lesz? vagy a mostani gyedből számolják? mivel most jól kapok, érdemes-lehet?-akkor kérni csak amikor a fiamnál lejár? vagy tgyást kell?


kösszi


2009. febr. 15. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Egyik ellátás biztos, hogy nem képezi egy másik alapját. Augusztusig még van időd utána járni, hogy hogyan jársz jobban. A fenti fórum jó hely lehet rá.

2009. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanigy szültem. A fiam 18 hónapos volt,mikor megszületett a kistesó. Onnantól megint megigényeltem a tgyást amit a kicsi 6 hónapos koráig kaptam,utánna pedig a gyedet. Az összeg ugyanannyi mint az előző gyereknél. A Tgyás is és a gyed is. Annyi,ohgy igy 4 hónapnyi gyedet ugymond bukni fogsz,de ha megvárnád mig betölti a kisfiad a 2. akkor meg a tgyást bukod.
2009. febr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia 1.író! köszi a linket, tényleg jó!


2. író :) nekem a gyed 20000-el több mint a tgyás volt, ezért gondoltam h kivárom a fiam 2.szülinapját.. de ez így szuper,köszi!!

2009. febr. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!