Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek tévedtek...

Van itt olyan akinek tévedtek a 18. héten a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogy vajon mennyire gyakori a tévedés. Nekem tegnap azt mondták sztk-s 2d uh-n, hogy kislányt várok, kíváncsi lennék mennyire lehet ezt már biztosra venni?! Nem feltételesen mondta a szonográfus, hanem határozottan, 2x is. Viszont én rákérdeztem, hogy akkor ez már biztos? Erre ő azt mondta, hogy soha nem mondják hogy biztos, hanem azt szokták mondani, majd 32.hetesen megerősítik, és addig nem is kell bevásárolni. Mi a véleményetek? Köszönöm.
2013. febr. 26. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 18. héten mondták h kislány lesz, és az is lett. A 24. héten voltam 4D-s ultrahangon és ott is megerősítették...akkor már biztos voltam benne:)
2013. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4D-s uh-ra csak valamikor a 22-24. héten akartunk elmenni. Menjünk hamarabb szerintetek, vagy mégis várjunk addig?
2013. febr. 26. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 18. hetesen azt mondta a doki, hogy fiú. Meg is mutatta, láttam a kukacát. Akkor mindenki elkezdett kék rucikat vásárolni a babának. Pár hét múlva a 4D is megerősítette, hogy fiú, úgyhogy nem kell lecserélni a rucikat! Ha nagyon nem vagy biztos, hogy lány, akkor ha teheted, menj el 4D-re, és ott meg tudják majd erősíteni vagy cáfolni. És akkor ha szeretnél, már vásárolhatsz is :-)
2013. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

98% hogy kislány, ezért felesleges hamarabb menni a 4D-re.

Csak ezért :D Örülj, hogy egészséges.

2013. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12 hetesen azt mondta a doki valoszinü kislány 18 hetesen meg kérdeztem mondták kislány az is lett:-)
2013. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy bánom már hogy visszakérdeztem! Ha nem teszem, akkor nem sodrom saját magamat bizonytalanságba. Akkor csak kijelentette volna, hogy kislány, és kész. Ráállítom az agyam arra, hogy ha nem lett volna biztos benne, hogy kislány, akkor másképp mondta volna, elé tette volna, hogy talán, vagy úgy néz ki, vagy x%, ilyesmi.
2013. febr. 26. 11:26
 7/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Tuti lány, de ők sem állíthatnak semmit 100%-ra, hisz egy kis tévedési hányad mindig van.

Nekünk is azt mondták 17 hetesen, hogy valószínűleg fiú. Azóta 10 hét telt el, és a fütyi maradt. :D

2013. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első gyermek: 12 hetesen lányt mondtak, a 18. héten fiút és utána végig fiút, az lett.

Másodiknál mindvégig lányt mondtak, az is lett.

2013. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mondták hogy fiu és hogy ez már nem szokott megváltozni ugyhogy fiu név keresés mehet:)
2013. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én múlt hét szombaton voltam a Magzati Diagnosztikai Központban 20 hetes terhesen genetikai 4D-s UH-on. Annyira vártam már, hogy megtudjam a nemét, hogy azt szavakkal le sem tudom írni. Aztán mutatta a lábai között a vonalakat ("Látja, ez itt a nagy szeméremajak és a kis szemérem ajak... a fiúknak olyan kerek dolgok szoktak itt lenni"), de amikor megkérdeztem, hogy hány %, hogy lány, akkor azt mondta hogy 99%. De nekem az már elég, hogy elhiggyem.

Amúgy náluk van Magyarország legjobb UH készüléke és az orvosok is a topon vannak, így ajánlani tudom a helyet, ha el szeretnél menni genetikai UH-ra (21. hétig ajánlatos, mert addig van legoptimálisabb arányban a baba-magzatvíz).

2013. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!