Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy 3 hete késik a menstruációja, az orvos azt mondta, kisbabánk lesz, de az itthon elvégzett terhestesztek nem mutatják ki a babánkat?

Figyelt kérdés
Páromnak késik a menstruációja, az orvos megvizsgáltatta a reggeli vizeletmintát, aztán azt mondta, pozitiv és terhes, gratulált is nekünk. A boltban vett terhességi tesztek pedig nem mutatják ki, pedig sokat csináltunk, mert el akarjuk tenni emlékbe, és a párom naplót is ír, amellé akarta eltenni, hogy majd idős korában a kisbaba fejlődésének minden állomása meglegyen. Aggódom érte (értük?). Mennyi esélyünk van, hogy minden rendben?
2009. szept. 10. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem menjetek el egy másik orvoshoz, ha Ő is megerősíti a dolgot, akkor biztos terhes. Próbáljatok meg másik fajta tesztet venni, hátha az kimutatja.
2009. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem tévedhet ekkorát! Lehet ti nem végzitek el jól a teszteket, Olvassátok el a pontos használati útmutatót! 3 hetes késésnél már azért uh-n látszik egy petezsák minimum, sőt van akinek már szívverése is van... Tesztet megőrizni felesleges mert elszíneződik egy idő után, inkább fotózzátok le én is azt tettem :-)
2009. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos a teszteket jól csináljuk (nem először próbálkozunk a babával). Ultrahangra jövő héten megyünk, csak egyfolytában erre gondolunk, és nehezen tudjuk kivárni.
2009. szept. 10. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek különböző érzékenységüek. Vannak amik előbb vannak amik később mutatják ki. Elméletig már ki kellett volna mutatnia tesztnek, de lehetséges, hogy későn fogant a baba és ezért nem mutatja ki.
2009. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradt mensi után 3 héttel már akármilyen érzékenységű tesztnek mutatnia kellene a terhességet. A labor körülmények között végzett hcg szint mérés sokkal kevesebb hormont is kimutat, de ennyi idős terhesen az olyan pici hcg szint elhalt terhességre is utalhat, nem tudtok valami magándokihoz sürgősen uhra bejelentkezni? Ez így őrjítő lehet... De ha adoki gratulált a terhességhez, akkor biztosan kisbaba lesz vagy nagyon kretén a doki! Kitartás, néhány nap és meglesz a válasz!
2009. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A laboros teszt lehet nagyon érzékeny, és ezért mutatta ki a dokinál.

Ha nem akartok aggódni ennyit, mert jövő hét még nagyon messze van (tapasztalat, ha várni kell babaügyben...), kérjetek hcg vérvételt a dokitól, annak másnapra meg van az eredménye, és akkor nem kell kétségek közt lennetek!!

Vagy elmentek 4D-s ultrahangra, de az meg drága lesz.

Drukk!

2009. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne, ha el tudnátok menni magán úton legalább egy 2D uh-ra. (Minden városban van.) Mert így bediliztek.

Ha a dokinál poz. nálatok neg. a teszt, csak arra tudok gondolni, hogy a menstruáció nem terhesség miatt maradt el, hanem más miatt és a párod esetleg utána esett teherbe (Én már semmin nem csodálkozom azután, hogy május 8-án kellett volna megjönnie a mensimnek és utólag kiderült, hogy május 4-5. környékén estem teherbe, ennyit a peteérésről, természetesen nem jött meg, de a doki még nem érezte, ezért azt mondta, hogy nincs baba, csak valami miatt elmaradt. Utána kiderült a turpisság, amikor már a 2. is elmaradt)Bocsi a kitérőért, csak érzékeltetni akartam, hogy nem biztos, hogy minden a forgatókönyv szerint alakul. Lehet, hogy még nagyon pinduri a baba az otthoni tesztekhez. Próbáljatok meg holnap felkeresni egy uh-st, vagy olyan nőgyógyászt, akinek van uh-ja.

Merre laktok? Hátha többet tudunk segíteni!

2009. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! sajnos nem lesz kisbabánk, az ultrahang nem mutatott semmit sem.
2009. szept. 14. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

De fel a fejjel! Új hónap, új remények!

Én is így vagyok már 20 hónapja... :( és még rajtam kívül sokan...

2009. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy most nem sikerült, de legközelebb fog. Mi sajnos 7 évet vártunk és akkor is spontán vetélés lett a vége, na de rá 2 hónapra csak beköltözött valaki a pocakomba! Drukkolok nektek! 30 hetes kismama
2009. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!