Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahangon előfordulh...

Hüvelyi ultrahangon előfordulhat-e, hogy a vizelettel teli hólyagtól nem látja a babát az orvos? 2 hete késik, pozitív tesztem van, már egy pár.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a hólyag nem takarja a méhet,mert felette van
2010. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hüvelyi előtt ajánlatos a mosdóba menni, de amúgy nem fordulhat elő.

Gratulálok!

2010. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem kiküldött a doki pisilni, mert nem látta rendesen, de utána már igen :-)
2010. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mentem vissza a nődokihoz, Hüvelyi uh-ra és nem vécéztem előtte. Hát nagyon megijedtem, mert kereste-kereste de nem találta a babát, és csak annyit mondott. Menjen ki pisilni és jöjjön vissza. Visszamentem és már látta is a kis manót.
2010. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,ez megnyugtató..lehet,hogy akkor azért nem látta az enyémet:)remélem
2010. márc. 28. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Hüvelyi előtt pisilni kell:-)GRATU A BÁBÁHOZ!
2010. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy még túl kicsi...nekem sem látta 4 hetesen:S. Visszamentem 3 hét mulva akkor meg már látta:D:D:D!
2010. márc. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én 7 hetesen voltam, akkor viszont azt ajánlotta a doki hogy ne pisiljek vizsgálat előtt...később a 12 hetesen viszont már kiküldtek pisilni, mert azt hittem akkor sem szabad, de az Uh-s nő nem tudta lemérnia picurt, anynira összekucorodott a telt hólyag miatt :-)


szóval szerintem látnia kell!

2010. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt mondták hüvelyi uh-on pisilni kell előtte.Én voltam is,de mire sorra kerültem már megint megtelt a hólyag.Én azért bízom benne,hogy van a pocakomban egy kisangyal,remélhetőleg méhen belül.Megyek délután másik dokihoz,kíváncsi vagyokmit mondd majd.
2010. márc. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!