Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 12 hétig a nagy...

Akinek a 12 hétig a nagy könyv szerint fejlődött a baba, viszont a 12 hét után minig nagyobbra mérték és előbbre hozták a szülést végül mikor szült?

Figyelt kérdés

melyik állt közelebb a valósághoz ???mensi szerinti ? uh szerinti?


15 hetes vagyok de a doki egy héttel nagyobbnak mérte, így a szülést is előre hozta egy héttel, (13 hetesen is pont egy héttel volt nagyobb ) viszont 8 hetesen pont akkora volt amekkoának akkor lennie kellett.....


szerintetek melyik időpont lesz a jó ? mensi vagy uh szerinti ?


ez csak azért érdekel mert nem szeretném ha előbb kitessékelnék, közbe meg még nem is hordtam túl mert mégis a mensi szerinti idő lett volna a valós...


köszi!!!


2013. febr. 21. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy máris előrehozza a szülés dátumát.

Nekem terhesség alatt többször változott a babám fejlődése.

Volt, ahol 2 héttel kisebbnek, volt ahol 1 héttel nagyobbnak mérték.

De a szülés időpontját nem módosítgatta a doki ide-oda.


Amúgy 39 hetesen azt mondta, hogy várhatóan nagy baba lesz (4 kg körül), és már csak pár napom van (de biztosra nem mondta), aztán a 41. héten meg kellett indítani a szülést zavaros magzatvíz miatt. Normális méretű 3,3 kilós babám született.


Szerintem még neked is változhat minden, és akárki akármit mond, a szülés időpontját senki nem tudja megjósolni, sem a mensi, sem az uh. :)

2013. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


szeritnem ezzel ne foglalkozz, ők tudják mekkora baba mennyi idősnek felel meg. Az meg hogy mikor fogant, azt meg pláne nem tudni.


Amúgy én pont így voltam, 17re voltam kiírva, akkor azt hozta a gép a méretek alapján, talán a 9. hét körül, aztán a 12.heti kötelező uh-on már 13hetesnek mérték a babát. Így már nem 17-e volt a dátum, hanem 10. végül a 10-hez képest 2 héttel szültem korábban, ami így a 38. hét lett, de ha az eredetit nézem akkor a 37. lett volna.

Innentől már a korrigált hetedet nézik, tehát egyel több hetes vagy vagyis 13. Megnyugtatlak már nem fogják nagyon korrigálni.

2013. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig két héttel nagyobbnak mérték a 12 héttől. Ettől még nem változott a szülés időpontja.

A baba tudja majd mikor kell jönnie, addig maradjon amíg jó neki.

2013. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!