Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol jártatok uh-n akinek 12...

Hol jártatok uh-n akinek 12 hetesen megmondták a baba nemét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 09:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Figyu! Szívből ajánlom őket!

[link]

én itt voltam, pont mert a genetikau UH-t nem akartam sztk-s futószalagon csináltatni, s ők a kombitesztet is megcsinálták. A doktornő kb 20 percen keresztül csinálta agenetiaki UH-t, kaptunk DVD-tD videóval, meg még egy CD-t fényképekkel, meg 2 nyomtaott fényképet, s a kombiteszttel együtt fizettem 11 990Ft-ot!!



Vérvételes Down-kór szűrés a Komplett Genetikai 4DUltrahang mellé Kombinált Teszt 11.900 Ft


[link]

2013. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hú ez gyanúsan olcsó nem? A teszt meg az uh együtt csak ennyi lenne? Na nem kételkedem benne persze amit írsz csak furcsállom, akkor mindenki oda járna nem? :)
2013. febr. 20. 10:37
 13/20 A kérdező kommentje:
Jaj nem bocsi rosszul néztem. Előző írásom törölve akkor. De most nézem van olyan is hogy fiú vagy lány uh :)
2013. febr. 20. 10:38
 14/20 anonim ***** válasza:
En is a hepinethez megyek ma, 12. hetes uh-ra csak a peterfybe. Ugyanerre a konstruciora. Nyilvan utanajaras kerdese amugy kedves kerdezo, en is sokaig keresgeltem mire erre raleltem, az a kerdes ki mennyi idot fordit ra, hogy megtalalja a legolcsobb ajanlatokat. Raadasul nem csak a kombi, de a tripla teszt is benne van a 16. heten. En amugy mar jartam naluk tb-s rendeles kereteben (delelott tb-s, delutan a fizetos babamozik), tokeletesen meg voltam elegedve azzal is annak idejen, profi gepuk van, igaz a tb-s valtozat csak 2d-s, de mondom, profi a gep, tokeletes elmenyt ad, es meg is mondtak persze a baba nemet, es nagyon rendes volt a csaj, mert 20 perc nezegetes utan se latott valamit rendesen, mert nagyon hulyen fekudt a lanyom, ugyhogy adott egy uj idopontot hogy megegyszer megnezze biztos ami biztos, bar azt mondta mar akkor is hogy amugy rendben van. En csak ajanlani tudom.
2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Valószínű azért ennyi, mert a váróban van egy képviselője a Kiro Intézetnek (őssejtesek) s régen pont azért volt ingyen a kombiteszt, mert az őssejttel foglalkozó cégek kifizették cserébe, hogy a kombitesztet elvégzők közül igen sok "ügyfelük" lett. Azonban jött a válság, már nem lett annyi ügyfél, hogy annyi kombiteszt elvégzését kifizessék.. Na mindegy, szóval ott van egy Krio-s s tájékoztatást ad a Kiro Intézet által nyújtott szolgáltatásokról. Hozzáteszem, nekünk jó is volt, mert velük szerződünk le.


A doktornő FMF protokoll szerinti UH viszgával rendelkezik, úgyhogy maximálisan megfelel. Genetikai UH- jobbtól nem is kívánhatnák. :)


Ja és nekünk 12+1-en kisfiút mondott. :) Majd most megyünk a 18.heti kötelező genetiaki UH-ra, kiderül jól mutatta-e magát csöppség.. :)


#11 voltam

2013. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm a sok választ szerintem mi is oda megyünk akkor :) Igaz tőlünk messze van, de majd összekötjük más dolgokkal is amihez úgyis Pestre kell menjünk.
2013. febr. 20. 12:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Kétszer Bp-en a Szent István kórházban, egyszer a szegedi klinikán.
2013. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem csak Pesten vannak! Nézd meg ezen az oldalon bal oldalt fel van még sorolva merre van Hapinet. meg Pesten is több helyen van, válaszd a legközelebbit. :)

[link]


Ja és a kombiteszthez a vért a doktornő UH után levette, majd email-en megkaptam az eredményt :)


#11 voltam

2013. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rózsakert Medical Center, 12 hetes Uh és kombi teszt, nem olcsó, 35 ezer, de nagyon tuti. Dr Molnár, szuper orvos. Olyan részletességgel vizsgálta a babát, hogy hihetetlen. Több, mint 1 órán át vizsgált.
2013. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy az Istenhegyin megmondják. Én a Magzati Diagnosztikai Központban (Sejtbank) voltam, de ott még nem mondták meg a nemét. Pedig ott van Magyarország legmodernebb UH készüléke!

Szóval én holnapután leszek 20 hetes... szombaton megyek vissza a Sejtbankba... nagyon remélem hogy addigra már meg tudják mondani. :)

2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!