Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten megmondták valakin...

Kecskeméten megmondták valakinek a 12. héten a baba nemét, és az is lett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mondták meg akkor, sőt a 19 hetesen sem! Az sztk-ban nekem nem mondták meg, mi járunk külön orvoshoz UH-ra!
2012. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sztk-ban nekem sem mondták meg, most 38 hetes kismami vagyok, nekem a magánorvosom mondta meg a rendelőjében.
2012. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De megkérdezted?

Itt annyi olyan esetet olvastam hogy már a 12. héten megmondták a baba nemét.

2012. ápr. 11. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én rákérdeztem, akkor azt mondták inkább még nem mondanak semmit, korai még. Majd következőre, persze akkor nem látták... Aztán következőre 29 hét 1 naposan voltunk, megint rákérdeztem és szó szerint majdnem leordította a fejem (biztos rossz napja volt) persze akkor tökre morgott meg durva volt a nő, aztán az lett a vége hogy nem látta akkor sem...de legalább holnap kell utoljára mennem hozzájuk uh-ra, nem is bánom, mert nem valami kedvesek az emberrel...
2012. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehet hogy érdemesebb elmenni a magánrendelésükre.
2012. ápr. 11. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a Bérczi Ildikó csinálta az UH-t a kórházban, de mindig kedves volt. 18 hetesen mondta, hogy kislány, és az is lett. Amikor a 12 hetesen voltam, több anyukának mondták ugyanennyi idősen, hogy kisfiút várnak. Azt végül nem tudom, hogy az lett-e, de többnek is mondta az biztos.
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 19 hetesen B. Ildikó látta, csak nem akartuk tudni. Sztem 12 hetesen még nagyon pici a babó.

De mindkét szonográfus nagyon jó a kórházban!

2012. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg se mertem kérdezni,mert olyan bunkó volt a nő 12 hetesen.a lényeg,h vert a pici szíve:)persze ez neki természetes volt,nekem meg végre csoda.csak morgott,h nem hajlamdó jó pózba feküdni.végülis 19 hetesen rákérdeztem,lesz ami lesz:)
2012. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én megkérdeztem a Miskolci Zsófiától a 12 hetesen,de nem mondta meg, mert azt mondta,hogy még 50-50 %. A 19 heteset a Bérci Ildikó csinálta és biztosra mondta hogy kisfiú.
2012. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!