Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Beparázta, szinte már...

Csajok! Beparázta, szinte már betegesen félek a szüléstől (császár lesz). Ti hogy gondoltok arra a napra? Nem féltek?

Figyelt kérdés
Attól a pillanatól mikor betolnak, a műtét, utána a seb, felkelés, katéter....váááá félek, meg mi van ha komplikáció lesz? Vagy a kicsikével valami? Ti hogy győzitek le ezeket a gondolatokat. Szombat óta megy el darabokban a nyákdugóm, éjjel nagyon görcsöltem, szerintem egy héten belül meg lesz a kisbabánk.
2013. febr. 19. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokszor lehet horrortörténeteket olvasni, pedig szerintem annyira nem vészes. 2 császárom volt, a 2. után 6 órával felkeltettek, de mivel kaptam fájdalomcsillapítót, nem fájt. A katétert akkor rakják be, amikor már elzsibbadtál,nem is érzed, nem fáj. Amikor kihúzzák, az sem. Másnap kérdezték, hogy kérek-e fájdalomcsillapítót, de nem kellett,nem mondom, hogy a seb nem fájt, de túlélhető. Nyugodj meg,minden rendben lesz.
2013. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rá! Majd minden megy a maga útján , ha már ott leszel. Csak arra gondolj, hogy ANYA leszel!

3X-os császáros

2013. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Császárral szültem! Mivel nem készültem rá, eszembe sem jutott előtte sztorikat olvasni,hogy mennyire fog fájni utána stb.

Lehet,hogy ez volt a jó! Annyira jól viseltem, hogy aznap délután már mászkáltam a folyóson, másnap elsétáltam a büfébe kétszer is, sőt 4. napon más hason aludtam. Itthon már másnap szinte mindent ugyanúgy meg tudtam csinálni. Szóval nem haltam bele. Nem mindenki viseli ám rosszul. Lehet,hogy meglepődsz majd te is a saját szervezeted!

Nyugi!

2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem, nem kötődik hozzá rossz élmény. A hasi seb talán nem is olyan kellemetlen, mint egy gátvarrás. A katétert a gerincvelői érzéstelenítés után tették fel (én kértem), semmit nem éreztem, kivételkor sem. Az első 2-3 nap a műtét után nehéz felülni, de meglepően gyorsan rendbe lehet jönni. A babára nézve a császár szerintem nem nagy rizikó.
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is császárral szültem, nem vészes, de mi eredetileg spontán szülésre készültünk csak volt egy kis komplikáció és császár mellett döntött a doki. Én megmondom őszintén, hogy mikor megkaptam az érzéstelenítőt fellélegeztem, hiszen nekem addig kemény fájásaim voltak és akkor megszűntek. A sebem nem fájt nagyon, az első felkelés kicsit rossz volt, de tényleg kibírható, rosszabb volt mikor megnyomkodták a hasam, de 1-2 nap múlva már az sem volt kellemetlen. Itthon meg még gyorsabban gyógyultam.

Ja, és a varratszedéstől se félj, nekem az se fájt egyáltalán, csak szorítottam a szememet és észre sem vettem már kivette a doki és tartotta a fejem fölött a cérnát, hogy nyissam ki a szemem készen vagyunk. Tényleg nem éreztem.

Megkérdezhetem, hogy miért leszel császáros?

2013. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Volt már egy császárom 5 éve akkor is nagyon féltem, és nekem fájt nagyon a sebem, alig bírtam kiegyenesedni. Ezért lesz császár mert az előző is az volt és a dokival ebben egyeztünk meg.
2013. febr. 19. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, csak azért kérdezem, mert én most várom a második babámat és mivel az első császáros lett így azt gondoltam, hogy legyen a második is az, főleg mivel sok komplikáció volt az elsővel. De nem tudom, hogy ezt így mondhatom-e a dokinak, vagy az orvosok inkább a spontán szülés mellett teszik le a voksukat?
2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sztem ez orvos függő. Nálunk annyi volt hogy viccesen mondta, hogy akkor meg szülöd simán, ugye?:-) (elég jó, baráti a kapcsolatunk) én mosolyogtam és mondtam, h ez viccnek is rossz:-) de akkor már húzta is elő a papírt, amit alá kellett írnom, h az előző császár miatt ezt is császárral szeretném, na ott aztán le van írva, úgy hogy elgondolkodj, mégis nem szülnéd-e meg....szerintem egyeztess erről a dokiddal minél előbb.
2013. febr. 19. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is császárom lesz,és én is így félek az egésztől!! nekem 9 éve volt,császárom,de akkor is félek..mondjuk engem ha mindenigaz altatnak..bepánikoltam a gerinc szuritől,és h nem érzem a lábaimat! és most el is köttetetm magam..

mikorra vagy kiírva és hol szülsz?

2013. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!