Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhességig dohányozta...

13hetes terhességig dohányoztam. Egy hete letettem! Mit gondoltok, lehet még egészséges a Babám?

Figyelt kérdés
Nem az itélkező szuperanyukák "ahogy megtudtam...letettem...stb")véleménye érdekel! Harmadik gyermekemet várom,stresszes életem van. Volt,hogy napi 2szálat,de volt pár hét,amikor napi 12öt szívtam. Most már egy hete egyik percről a másikra letettem.Nem fogok rágyújtani dtöbbet! Csak aggódok,hogy nem késő e az észheztérés? Szedek vitamint,és napi 3liter ásványvizet iszok.
2013. febr. 13. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, lehet! :) Már az is jó, hogy most letetted! :)
2013. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz gond reméljük....de gondolj bele ha mindenki azt irná hogy nem,igy nem lesz egészséges a baba mit tennél???már csak magadat szidhatnád...
2013. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
közben nem aggódtál? én nem vagyok szuperanyu, a környezetben élő, korábban dohányzó sem extra különlegesek, mégis megbírták állni, a baba érdekében! egy életet kockáztattál ezzel.
2013. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

ki tudja? a kocka már el van vetve, tehettél volna többet, de nem tettél, most már bízd a szerencsére. az, h valaki ahogy megtudja, leteszi, nem szuperanyukaságra vall. nálam egyszerűen csak az alap. pedig én is dohányos voltam, kinézem az emberek kezéből a cigit az utcán, ha egy filmeb rágyújtanak, azonnal úgy érzem, h " én is de szeretnék cigizni", szóval még csak nem is az a lightos dohányos voltam, hanem kőkemény függő. mégis, a pozitív teszt után egy slukkot sem szívtam, pedig az én életem is elég stresszes, ahogy szinte mindenkié ma Magyarországon. ez alól nem mentesít a terhesség, sajnos.


nem ítéllek el, egyébként, csak nem tudok ezzel azonosulni. én sosem tenném, de mindenki más és ezt tolerálom. sok boldogságot és makkegészséges babát kívánok!

2013. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Jajj maradj már! Inább biztatni kellene és dícsérni, hogy le tudta tenni!!!!!

Még ilyet!!!!

Nem lesz semmi baj! Nyugi!!!

Ha pedig nagyon nagyon rá akarnál gyújtani, próbálj ki zeller-gumót rágcsálni!!! Nekem bejött!

2013. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
filmben*
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
3-as nak szólt bocsi!
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
azért mert szerintem gáz terhesség mellett napi fél doboz cigi, le vagyok pontozva? igenis gáz!!! kedves kérdező, mit érzel, ha kiderül, nem egészséges a baba? megérte szerinted ezért??
2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A kisebbik gyerekem 16,a nagy 18 éves. A kezdeti terhességi tüneteket a stresszre és egyéb dolgokra fogtam. 12 hetes voltam,amikor bebizonyosodott,hogy valóban babát várok. Eltelt egy hét,mire el birtam hinni,mire képes voltam felfogni!
2013. febr. 13. 14:29
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Mostmár tök mindegy nem? Mostmár lerakta, és örüljünk ennek, és drukkoljunk hogy ki is bírja!!!
2013. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!