Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhességig dohányozta...

13hetes terhességig dohányoztam. Egy hete letettem! Mit gondoltok, lehet még egészséges a Babám?

Figyelt kérdés
Nem az itélkező szuperanyukák "ahogy megtudtam...letettem...stb")véleménye érdekel! Harmadik gyermekemet várom,stresszes életem van. Volt,hogy napi 2szálat,de volt pár hét,amikor napi 12öt szívtam. Most már egy hete egyik percről a másikra letettem.Nem fogok rágyújtani dtöbbet! Csak aggódok,hogy nem késő e az észheztérés? Szedek vitamint,és napi 3liter ásványvizet iszok.
2013. febr. 13. 14:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja de ez egyáltalán nem bizos,hogy lett!
2013. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

mondjuk azt beleírhattad volna, hogy nem is tudtad a terhességet, bár ez mindig fura, főleg, ha 3. gyerek, na mindegy.

másrészt, nem, válaszolók nem mindegy! idejön valaki a neten keresgélve, és azt lássa, áááá nem baj, ha cigizel 3 hónapig, itt vannak ezek a válaszolók, ők is ezt mondják, akkor miért ne?!

2013. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
14:24 Köszönöm a hozzászólásod! A gyökérrágcsára nem lesz szükség! Eszemben sincs már még egyszer rágyújtani!
2013. febr. 13. 14:34
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el!


[link]

2013. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14:41 Nagyon köszönöm! Egy picit megnyugtattál ezzel !Most épp erre a bíztató,megnyugtató válaszokra van szükségem! Az ítélkező hozzászólásokat el sem olvasom,épp azért,hogy ne gyűljenek bennem a negatív dolgok! Bízom benne,hogy nem nyomot a Piciben az eddigi pöfékelésem! Arra pedig igenis büszke vagyok,hogy egyik napról a másikra mindenféle segítség nélkűl le tudtam tenni a cigit!Mindenkinek köszönöm aki bíztat!
2013. febr. 13. 14:46
 16/20 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásért:"nem hagyott nyomot ..."
2013. febr. 13. 14:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Jól tetted, hogy letetted!
2013. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Vletlenűl ráakadtam erre az egy vvel ezelőtti kiirásomhoz. Gondoltam,megosztom veletek,mi történt azta,hogy feltettem ezt a krdst. Nos,azta megszületett a kisfiam. Már fél éves,korához kpest nagyon erős ,fejlett,nagy baba. A kiirt idő után egy nappal született,nagy súllyal,makk egeszsgesen.. s,hogy mirt lett ilyen fejlett ?

Mert abbahagytam a dohányzást !!!

2014. márc. 5. 23:44
 19/20 anonim ***** válasza:

75%-os voltam, na ez egy szép, felelősségteljes hsz. volt:-)

gratulálok a babádhoz!

2014. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Vletlenűl ráakadtam erre az egy vvel ezelőtti kiirásomhoz. Gondoltam,megosztom veletek,mi történt azta,hogy feltettem ezt a krdst. Nos,azta megszületett a kisfiam. Már fél éves,korához kpest nagyon erős ,fejlett,nagy baba. A kiirt idő után egy nappal született,nagy súllyal,makk egeszsgesen.. s,hogy mirt lett ilyen fejlett ?

Mert abbahagytam a dohányzást !!!

2014. márc. 6. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!