Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy 17-18 hetes magzat...

Ha egy 17-18 hetes magzat elhal, akkor annak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Görcs, vagy vérzés, vagy valami más? És az elhalás után mennyi idővel jelentkeznek a tünetek? Úgy aggódom!

Köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 19. 09:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sztem a nyilalás tök normális...nekem is szokott föleg mikor nagyon kell pisilnem...de akkor is ha nem:)Sztem ilyenkor nyulnak a szalagok...17hkm
2013. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van 11-es. Arra gondoltam, most kicsit lefekszem a kanapéra, hátha érezném a picit. Akkor tutira megnyugodnék!
2013. febr. 19. 09:53
 13/21 anonim ***** válasza:
Neked amugy elsö baba?:)
2013. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz be egy otthoni szivhang hallgatot,használtan csak pár ezer forint de ilyen esetekben nagyon meg tud nyugtatni
2013. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha ez megnyugtat, nekem 13 hetesen volt haematómám és nagyon megijedtem.A semmiből tűnt elő nem volt előjele.Rohantam az ügyeletre, és mondták, hogy no szex és sok pihi meg magnerot.5 nap múlva felszívódott, azóta sincs semmi bajunk!Szóval nyugi!:)30 hetes kismama
2013. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mivel kérdezted, leírom.Pont 18 hetesen derült ki hogy nem él a babám.Semmi jele nem volt.Sem vérzés, sem fájdalom.Uh-on derült ki.Talán egy rossz érzésem volt, hogy miért nem érzem még mozogni.
2013. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
egy 17 hetes terhességet már érzel nem??? érzed a magzat mozgást..... Szerintem élvezd a terhességet mert hamar el fog telni és utána rájössz,hogy nem így kellett volna hozzá állni.De ha ennyire félős vagy akkor vegyél angel sounds szívhang hallgatót amivel meghallgathatod a babád szívverését és akkor az talán már megnyugtat.
2013. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17 hetes voltam, amikor begörcsöltem és habosat hánytam. Bementünk a kórházba, mivel én még akkor nem éreztem mozogni, tehát nem tudtam,hogy baj van-e! Semmi gond nem volt, pedig tényleg erős volt a görcs.

Utána vettünk szívhanghallgatót és ha valamiért megijedtem, akkor ráhallgattunk!

2013. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én pl 17 hetes vagyok és még nem érzem..vagyis nem biztos hogy öt érzem nem tudom milyen mert elsö babám lesz...
2013. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Pl. nem mozog! Vagy erősen görcsölni és vérezni kezdesz (ha beindul a koraszülés). A nyilallás biztos nem vetélés jele, nyugi!!!
2013. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!