Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy 17-18 hetes magzat...

Ha egy 17-18 hetes magzat elhal, akkor annak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Görcs, vagy vérzés, vagy valami más? És az elhalás után mennyi idővel jelentkeznek a tünetek? Úgy aggódom!

Köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 19. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
nagyon sok ilyen jellegű kérdést tesznek itt fel és kicsit szomorú, hogy ilyenekre gondoltok miközben egy élet növekszik bennetek.Ne is jusson ilyen eszetekbe,hiszen már 17-18 hetes vagy a kritikus időszakon túl vagy és ha minden ok a vizsgálatokon miért aggódsz??
2013. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne én is 17 hetes vagyok de nagyon aggodok ez miatt:(
2013. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen,hiába van minden rendben a vizsgálatokon.Szerintem ha nincs tüneted,ne aggódj.Én is aggódtam kicsit,mert ebben az időszakban nagyon kellett figyelnem hogy mikor érzem mocorogni a babám.
2013. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy nem venni észre. Ha semmi okod aggódni, nincs is értelme. Ha nagyon parás vagy vegyél szívhang figyelőt, bár lassan elkezd rugdosni. :)
2013. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves 1es! Próbálok én pozitív lenni, meg nem a legrosszabbra gondolni, de elkerülhetetlenül mindig az eszembe jut, hogy mi van ha mégis baj van, én meg nem is tudok róla?! Tegnap délután kicsit táncolgattam itthon, jó kedvem volt. Nem ugráltam, csak a csípőmet tekergettem kicsit közben. Pár perc után valamit éreztem a hasam jobb oldalán, középen. Mintha bele nyilalt, vagy bele hasított volna függőleges irányban, kb 10 cm hosszan. Természetesen rögtön abbahagytam a táncolást. Éjszaka felébredtem pisilni hajnali 3-kor, és utána vártam, hogy a pici megmozduljon odabent. Kb 1 órán át figyeltem, de nem igazán éreztem, hogy megmozdult volna. Ezért fúrta az agyamba magát ez a rossz gondolat. Napközben nem igazán szoktam érezni mikor mozog a baba, csak főleg esténként, mikor már lefekszem. De most várjak estig ebben a bizonytalanságban? Nagyon aggódom. Nem tudom hogy az a nyilalló érzés nem-e valami bajt jelent. Ezért kérdeztem a tüneteket, hogy mire figyeljek a baba mozgásán kívül.
2013. febr. 19. 09:34
 6/21 anonim ***** válasza:
de miért merül fel bennetek ilyen?mi okbol halna meg?
2013. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Lehet nem írok jót de nekem bevált.Szedj magne B6-ot vagy magnerotot.
2013. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én már egyszer a 7., és utána a 8. héten is véreztem, hematómám is volt. Soha nem bíztattak, hogy nem lesz semmi baj, mindig csak azt mondták a kórházban, hogy ha el akar menni had menjen, meg sajnos fel kell készülni a legrosszabbra, meg hasonlók. Akkor úgy belém hozták a frászt, hogy tök parás lettem sajnos. Most egyébként a nyilallás miatt kezdtem el aggódni.
2013. febr. 19. 09:45
 9/21 anonim ***** válasza:
sztem azért érzünk igy mert még nem igazán érezzük mozogni,mert ha mozogna akkor tudja az ember hogy minden okés mert érzi!
2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És a nyilallásról mit gondoltok?
2013. febr. 19. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!