Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakiben elhal a magzat...

Ha valakiben elhal a magzat milyen tünetei vannak? SOS

Figyelt kérdés
Sajnos ért egy nagyobb családi trauma a napokban.Csütörtökön tudok legközelebb orvoshoz menni.Panaszom nincs de aggódom mégis.Milyen tünetei vannak ha a babával gond van.Terhesség elején járok csak.

2013. jan. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj ilyenre! Nincs semmi baja! Ilyentől nem szoktak meghalni!!!!!!!!!!!!!!!!

Genetikai okok, rossz beágyazódás, vagy fizikai behatás miatt fordul ez elő.

Akkor néhány nap után görcs, vérzés lép fel.

Ne aggódj!!! Pozitív gondolatok kellenek csak! :) Minden rendben lesz, nyugi!!!!!!

2013. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam mikor elhalt semmi tünetem nem volt, ne gondolj rosszra!
2013. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj, szerintem sem lehet baja a lelki traumától. Nekem sem volt semmi tünetem mikor meghalt a babám a pocimban, sőt 3 hétig semmi, csak akkor kezdődött a vérzés, hányinger meg minden megvolt még sokáig.
2013. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van megnyugszok,és nem gondolok rosszra!Köszönöm szépen :)
2013. jan. 8. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor semmilyen tünettel nem jár, csak az ultrahangon derül ki.

Elmesélem a mi történetünket. Az első babám minden előjel nélkül elhalt a 9. héten. Nem volt semmi tünetem, az ultrahangon derült csak ki, hogy baj van.

A második terhességem 9. hetében velem is történt egy családi tragédia, váratlanul és tragikusan meghalt egy családtagom. Én is a legrosszabbra gondoltam, de a baba megmaradt, és egészségesen megszületett, most 10 hónapos.

Szóval emiatt próbálj meg nem aggódni, igazából rá még nincs túl sok hatással az, hogy téged trauma ért.

2013. jan. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nyugtató szavakat!Segített!:)
2013. jan. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!