Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi magzat "növesztésére"...

Kicsi magzat "növesztésére" van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Tegnap UH-on 3 doki 3 különböző méretűnek mérte a kicsit.Egyik bent akart fogni magzati dystrophia miatt,a 2.szerint nincs gond,a 3.szerint kisebb kb.1-1,5héttel,de nem kórós a lemaradás.Haza engedtek,de nem javasoltak semmit.Kontroll UH.1 hét múlva. :(
2013. jan. 8. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Neekem is levolt maradva a babum mert a 16.hétig folyamatosan hánytam:S igy nem volt elég tápanyaga elvileg.Nekem a gravidát mondták hogy jobban hízik töle a baba.Meg az étrenden is múlik.Sok zöldség gyümölcs mellé mehet szénhidrátban meg fehérjében gazdag ennivaló.Nekem behozta amint elkezdtem hízni.63kiló vagyok most 36hetesen.Bár ez a kaja kúra attól is függ hogy van e terhességi cukrod meg hogy mennyit szedtél fel idáig.De a gravida mindenképpen kísérlet gyanús:)Attól te elvileg nem hízol csak a picinek lesz több a tápanyag.Meg amugy aggódni sem kell annyira a lemaradás miatt.Ha te magad nem tudod mikor fogant a babád akkor az orvos is csak ugy tud számolni h az utolsó menszid után 14nappal volt ovuláció ami ugye nem feltétlenül igaz.ugyhogy könnyen meglehet h el is van számolva maga a terhesség.Nem szabad aggódni:)Jó babavárást!!
2013. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Igazából pontosan tudjuk a fogantatást(lombik baba).

Most 35.hetet kezdtem és 33-34 hetes adatokat mértek és 2100g-ra mérte az egyik doki 2600g-ra a másik.

Csak úgy meg tudják rémiszteni az embert!

2013. jan. 8. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kismamavitamint javasolnám (Elevit vagy Gravida), egy ideig minden nap, aztán majd látod, hogy alakul a súlya!
2013. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Már a stimulálástól szedem az Elevitet(Gravidától hánytam).Remélem még 5 hét alatt hízik és növekszik odabent!
2013. jan. 8. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
NE aggódj az nem tesz jót! Minden rendben lesz, nem minden baba ugyanolyan tempóban fejlődik! Behozza a lemaradását hidd el! :)
2013. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod van még jó pár heted h gyarapodjon a súlya de így is a 2kg elérte. Szóval nagy gondok már nem lehetnek. Max kisebb súllyal születik meg egy picit de attól még egészséges lesz. Amúgy is nem kell megijedni. Sógornőm 6 hetet töltött kórházban és 3 héten keresztül 33 hetesnek mondták...nagyon érdekesek voltak össze-vissza mértek... Már kérdeztem tőle h egyáltalán terhes-e vagy csak most lesz h nem telnek neki a hetek...és mégis egészséges, időben született kisfia lett normális súllyal. Mondjuk ő a méhszája miatt volt bent mert nyílt. Van még idő h behozza ha még lemaradás is van :)
2013. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!