Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a 18. heti...

Szerintetek, ha a 18. heti ultrahangra dr. Hajdu Krisztinához megyek, aki egyben genetikus is, az Istenhegyi útra, akkor az egyben genetikai tanácsadás is lehet?

Figyelt kérdés
Orvosom beírta a kiskönyvembe, hogy genetikai tanácsadás javasolt, mondtam neki, hogy az Istenhegyire akarok menni, azt mondta jó, mert ott sokkal jobb gép van, mint a kórházban. Azt viszont elfelejtettem, hogy akkor még külön menjek el genetikai tanácsadásra is. Szerintetek?
2013. febr. 14. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért küldtek genetikai tanácsadásra!

Egyébként én Hajdu dokinál csináltattam a 18. hetit is. Nem igazán volt tanácsadás, bár minden rendben is volt, tehát nem kellett!

2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Integrált tesztem down kórra 1:980- hoz lett:(
2013. febr. 14. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el, ha gond van, ő észreveszi!

Barátnőmnek sem lett jó a down szűrés, az Istenhegyin meg kiderült, hogy semmi gond. Már meg is született a pici, és egészséges!

Nyugi! :)

2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajdu Krisztina a legjobb, de az uh vizsgálata nem minősül genetikai tanácsadásnak. Az egy teljesen más dolog, az istenhegyin amit kapsz, az diagnosztika.

Jelentkezz be tanácsadásra máshova!

2013. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha a Honvédkórházban lenne a genetikai tanácsadás és a Hajdu doktornő végezné ott is? Az orvosom támogatta, hogy az Istenhegyire menjek, mert ott jobb az uh gép.
2013. febr. 14. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az uh vizsgálat nem vált ki egy genetikai tanácsadást, akár hova is mész. Annyival "jársz jobban" hogy az Istenhegyi úton nagyon jó a gép és azon tényleg jó alaposan meg tud nézni mindent. Viszont a genetikai tanácsadást majd ő eldönti, hogy a látottak alapján kell-e. Remélem mindent rendben talál és azt mondja, hogy nem szükséges semmi további teendő. Ő a legjobb, nála voltunk már mi is többször. (Igaz én az uh-n a honvédban voltam, a vérvételt csináltattam az Istenhegyin)
2013. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!