Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Stresszes vagy szorongós...

Stresszes vagy szorongós kismamák beszélgetnétek velem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a gond?
2013. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elég sokat keményedek és borzasztóan fáj a derekam,de már fekve is. Nem találom a helyem és borzasztó sokat izzadok is. 28 hkm
2013. febr. 13. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, sztem be kéne menned a kórházba:s
2013. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.igen velem is ez van:(tegnap óta szúr az alhasamba,derék fájás:(keményedésről meg nem is beszélek:(fáj amikor bekeményedik
2013. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértelek. Én már konkrét hiszti rohamokat kapok, pedig nem vagyok sem kényes sem hisztis, de ami mostanában megy nálam... Január 1.-je óta alig bírok járni mert elkezdett szétfeszülni a csípőm, hol a jobb hol a bal oldali fáj, pedig alapjáraton is szép széles csípőm van. Aztán pár hete már aludni is alig bírok, sehogy sem kényelmes. A férjem szereti elfelejteni hogy terhes vagyok és amíg ő pihen én főzök, takarítok, kutya-macska, majd este sírvafakadok hogy nem bírom már. Egy cipő felhúzástól sírni tudnék mert majd megfulladok közben.

Próbálom elfogadni a helyzetet és már azon jár az agyam hogy hamarosan vége (persze utána más miatt lesz nehéz).

Kitartás, és ne csüggedj te sem, lesz ez még jobb is, sőőőőőt. :)

Amikor elegem van mindig elképzelem a babámat szülés után, ahogy beöltöztetem a szépséges ruháiba, hogy elmegyünk sétálni, vagy elképzelem hogy az apukája hogy fog vele foglalkozni. Ezek azért szép dolgok és felvidítanak.

Boldog babavárást.

32hkm

2013. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Igaza van az utolsó hozzászólónak.Az lebegjen előtted, hogy megéri,mert nemsokára magadhoz ölelheted a picikédet.Képzeld el a gyönyörű szemét,pofiját amikor majd először egymásra néztek:)Nekem is nyűgös,stresszes terhességem volt,mert sokat voltam egyedül.Most pedig azért idegeskedek,mert nem jön össze a baba.Mindennél jobban szeretném!Én is inkább pocakosan nyűglődnék:):):)
2013. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is az éjszaka a problémás, a derékfájás miatt nem tudok aludni és jár az agyam sok hülyeségen :S
2013. febr. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!