Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 164 cm,68 kg, és 33 hetes...

164 cm,68 kg, és 33 hetes terhes vagyok. Sok helyről hallom, hogy még csak most jön a java, hogy felkússzanak a kilok. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Általában kordában tudom tartani az éhségrohamokat, nem eszek sokkal többet mint azelőtt, csak éppen hajlamos vagyok a hízásra.
2008. jún. 5. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos igaz. De ne aggódj azért ebben van víz is ami lemegy. Én is ezzel vígasztalom magam. :) én rám is ugyanez igaz mint rád, de nyugi, ha most vagy 164/68 akkor az nagyon jó, szerintem én 162/78 vagyok és nem látszom többnek mint amikor 68 voltam. Nekem a combomon és ahasamon lűtszik de összességében nem. Kb még egy 4 kiló biztos felmegy. ha hajlamos vagy. De nem biztos, inkább készülj többre és kellemesen fogsz csalódni ;)

38 hetes kismama

2008. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elozozónek: en is 162/78 vagyok :)

25 hetes. Probalok 80 alatt maradni, konnyu diataval (terhes noknek valoval amit vedono adott) De olyan neheeeez:)

2008. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, ez főleg a szervezetedtől függ. Valamennyit biztosan, de ez lehet 1 kg is, csak a bébid súlya.

Én pl: a 32. hétig 9 kg-t szedtem fel, és a 34. héten még mindig ugyanynnyi kg voltam (66), nem változott a súlyom.

Később (a 36. héten) elkezdtem vizesedni és pár nap múlva + 2kg szaladt fel, a védőnőm szerint víz. Most voltam ismét ellenőrzésen, azóta még fél kg-t híztam...

39 hetes kismami

2008. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 158 centi vagyok, most 70 kg és mindjárt szülök (szombatra vagyok kiírva) A terhességem elejétől fogva 5 kiló jött rám, az is 2 lépcsőben. Szerintem ez nem mondható soknak...

Amúgy egyéni, hogy ki mikor mennyit hízik, de igen, általános , hogy az utolsó időben nől sokat a baba, már napi 28 grot, ezért lehet az utolsó hóban jön még pár kiló.

De láss példának engem, nekem nem jött...

Ne ezen parázz, szülés után majd lemegy:-)

Legyetek jól, és egészségesek, ez a lényeg!!

2008. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én 165 cm vagyok, és 73 kg a 25 héten. Szerintem 80-ig nem fogog megállni, de én nem foglalkozom vele, mert fogyózni nem tudok, diétázni meg nem akarok.

Majd lemegy.

2008. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajtam 33 hetesen 8 kiló volt.Most 38 hetes múltam és 9.5 kg.Mondjunk én nem vizesedek (még),de eszek bőven folyamatosan.Nem feltétlen jön fel még sok.Én úgy olvastam,hogy a terhesség 21-31 hetei közt jön fel a legtöbb.Azalatt a 10 hét alatt jön fel az összes hízásunk fele.A többi eloszlik elötte és utánna.
2008. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!