Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellsőfalilepénnyel milyen a...

Mellsőfalilepénnyel milyen a babamozgás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h nem olyan erőteljes.De nekem már fáj akkorákat rúg,szemmel láthatóan:)elvándorolt volna a lepény? 28hkm

2013. febr. 11. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lányaimnál is és most a fiamnál is mellsőfali a lepény. Nagyon-nagyon intenzíven érzem/éreztem a magzatmozgást, tényleg fájdalmas tud lenni:) 28 hetesen egyébként már nem vándorol a lepény:)
2013. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20hetes uh-on mondták. azóta 8hét telt el :)2hét múlva kell menni a 30hetesre. csak érdekes kitudja nyomni a popsiját:)
2013. febr. 11. 23:25
 3/6 szsuzs ***** válasza:
nekem az előző (2.) és most a 3. is elől tapad, én kevésbé érzem, hogy mocorog, és fájni sem fáj még, inkább olyan, mintha bicsaklana egyet a pocakom. 26 hkm
2013. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellsőfalon volt. Első baba, nem tudom milyen, ha máshol tapad, de én is erőteljesen éreztem néha :)
2013. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek csak az elején van jelentőssége. Nekem 6 terhességből 3-nál mellső fali volt, a hátránya, hogy 2-3 héttel később érzed a baba mozgását, mint hátsó falival. De utána már majdnem ugyanúgy érzed (egy idő után már nagyobb helyet foglal a baba, mint a lepény, tehát ugyanúgy tudja rúgdosni a hasfaladat). A mellső falról nem tud elvándorolni a lepény, de ha mélyen tapad, az feljebb tud húzódni, ahogy nő a méh.
2013. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12uh-on még a fondusba tapadt. 17héttől érzem mozogni. köszi a válaszokat:)
2013. febr. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!