Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok az uh...

6 hetes terhes vagyok az uh szerint 15x 12 mmes petezsák embrió szikholyag nem ábrázolódik. Tegnap elkezdtem barnázni, azóta átment piros vérzésbe. Semmi fájdalom semmi alhasi görcs. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem volt sajnos szerencsém tegnap elment a baba szerencsére nem kellett hozzá orvosi beavatkozás mert magától kitisztult.
2013. febr. 12. 17:20
 22/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom..........
2013. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Az én babám is elment,10 hetesen,engem műtöttek is..Sajnos sok nőnél van ez így..

Pár menstruációt hagyj ki és próbálkozhattok újra! Javaslom a terhesvitamin szedését,akár már most is elkezdheted(persze csak ha 3 hónap múlva szeretnétek megpróbálni újra),hogy egy kicsit rásegíts a következő kisbabád fejlődésére!

2013. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!